Victoria Beckham 2016 Sonbahar Lookbook

Victoria Beckham 2016 Sonbahar Lookbook

Victoria Beckham 2016 Sonbahar Lookbook

Bu hatırı sayılır markanın bildiğiniz gibi en büyük özelliklerinden birisi de hiçbir zaman kendi sınırlarını ve çizgisini bozmayarak her sezon yeni modeller ile göz bebeği olmasıdır. Yeni görücü bulan bu harika koleksiyonda bizim en çok dikkatimizi çeken Victoria Beckham 2016 sonbahar koleksiyonunda asimetrik kesimli elbiselere yer vererek renk seçeneklerinin çok kısıtlı ama bir o kadar canlı oluşu oldu. Genel olarak baktığımızda bu koleksiyonda çok fazla alışkın olmadığımız mor, sarı gibi renk kartelasına da yer verilmiş. Ama tabi ki her zaman victoria beckham koleksiyonunda görmeye alıştığımız siyah, beyaz, gri  gibi renkleri de unutmamışlar.

victoria-beckham-2016-lookbook-16

Victoria Beckham ‘ın bu koleksiyonunda sokak sitellerine daha çok yer vermiş gibi gözükse de bize göre o ayakkabıların uzunluğu çok itici görünüyor. Gelin hep birlikte bakalım bu harika koleksiyon hakkında siz neler düşüneceksiniz ?

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2015 başlıklı konuda; altın kelebek ödülleri 2015 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.