Aktif Moda

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmurlu havalarda kadınlar olarak çizme giymeyi çok severiz. Hem yağmur almaz hem de şık ve gösterişli görünmemizi sağlayabilir. Bu yüzden yağmurlu havalarda çizme giyip kombinlemeyi sevildiği gibi bu kombinler hakkında da çok fazla seçenek vardır. Yağmur çizme modelleri ve kombinleri önerileri yaptığımız bu yazımız eğer kombininizi bir türlü belirleyemediyseniz tam da size göre olabilir.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri  Sarı

Bu modelimiz çok sade ve basit bir çizme gibi görünse de aslında çok dikkat çekici ve renk bakımından uyumlu bir modeldir. Üzerinize giyeceğiniz kahve tonlarındaki kıyafet seçenekleriyle sarı çizmenizi birleştirerek renklerin uyumunu yakalayabilir ve yağmurlu havalarda hem şık ve gösterişli görünebilir hem de ıslanmayabilirsiniz. Bu model çok revaçta olan ve moda ikonları tarafından da sıkça kullanılan bir modeldir. Önümüzdeki yıllarda da popülerliğini arttırarak devam etmesini bekliyoruz.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri Ağaç Desenli

Eğer desenli kıyafetleri, ayakkabıları seviyorsanız ve yağmur çizme modelleri ve kombinleri seçmede kararsız kalıyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Çizmenin üzerindeki desenlerdeki renk uyumunu kıyafetinizdeki renklere de uydurabilirseniz harika bir görünüm elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Dikkat çekici ve şık bir çizme arıyorsanız eğer ağaç desenli çizme modeli tam da size göre.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Çizme Modelleri ve Kombinleri Doğa Desenli

Eğer doğaya ve doğa renklerine hayransanız ve her zaman yanınızda taşımak istiyorsanız, renklerin uyumunu tam manasıyla gösteren bir çizme arıyorsanız doğa desenli çizme modeli tam size göre olabilir. Çünkü çizmenin içindeki renkler hem çok güzel bir görüntü oluşturuyor hem de çok şık ve gösterişli. Üzerinize giyeceğiniz pantolonla da bu renkleri birleştirebilirsiniz ve bu sayede kombininizi üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri Paris

Eğer siz de Paris’i ve Eyfel Kulesini seviyorsanız ve hayransanız bu modeli tercih ederek bu hayranlığınızı bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Paris’in en gözde simgelerinden olan ve dünyaca ünlü olan Eyfel Kulesini çizmenizde taşıyabilirsiniz ve insanların dikkatini çizmenize çekerek bir tarz yaratabilirsiniz. Hem yağmurlu havalarda ıslanmamak istiyorsanız hem de bu tarz çizmeleri seviyorsanız Paris modeli tam da size göre.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri Altın Sarısı

Eğer altın sarısı rengini çok seviyorsanız ve bir türlü yağmur çizme modelleri ve kombinleri  bulamıyorsanız bu altın sarısı modelimiz tam da size göre olabilir. Üzerindeki çok sıra dışı ve gösterişli desenle de harika bir uyum halinde olan altın sarısı rengi kombininize çok yakışabilir. Üzerinizdeki kıyafetleri  de altın sarısı çizmenizle kombinleyebilirsiniz ve kombininizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri Astronot

Eğer uzay bilimlerine ve uzaya karşı ilgiliyseniz siz de astronot modelini seçebilirsiniz. Siyah zeminin üzerine çok güzel bir şekilde işlenmiş olan astronot modeli hem çok şık ve gösterişlidir hem de astronotlara karşı, uzaya karşı ilgiliyseniz çok seveceğiniz bir tasarım olabilir. Hem yağmurlu günlerde ıslanmamak için tercih edebilirsiniz hem de sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz astronotları, uzay bilimini sürekli yanınızda taşıyabilmek için.

Yağmur Çizme Modelleri ve Kombinleri

Çizme Modelleri ve Kombinleri Aslan

Eğer aslanlara karşı bir ilgi duyuyorsanız ya da Galatasaray taraftarıysanız çok seveceğiniz bir modelle karşı karşıyasınız. Aslan modeli kadınlar tarafından çok tercih edilen bir modeldir. Çizmenin tamamı aslan yüzünden oluşan bu aslan modelini tercih ederek yağmurdan etkilenmemekle birlikte aynı zamanda çok şık ve gösterişli görünebilirsiniz. İnsanların dikkatlerini üzerinize çekebileceğiniz bu model bu sıralar çok revaçta.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz En Yeni Kadın Panço Modelleri başlıklı konuda; En Güzel Panço Modelleri, En Yeni Kadın Panço Modelleri ve Kadın Panço Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof