Aktif Moda

Yaz 2020 için Stil Önerileri

Yaz 2020 için Stil Önerileri

Yaz 2020 için Stil Önerileri

Mart ayının ortasına geldik ve havaların ısınmasıyla da artık yaz mevsimine iyice yaklaşmış bulunuyoruz. Önümüzdeki günlerde de hava sıcaklığının artacağı söyleniyor ve artık Yaz 2020 için Stil Önerileri ne bakmaya başladık.

Yaz 2020 için Stil Önerileri ne slip elbiselerle giriş yapabiliriz. Çünkü 1980’lerin modası olan slip elbiseler bu sene 2020 yaz ile bizlere tekrar merhaba demeye başlayacak. Şimdiye kadar daha çok gecelik tipini andıran slip elbiseler farklı modellerle bu kez mağaza vitrinlerinde yer almaya başlayacak. Bu yaz sık sık karşılaşacağınız başka şeyleri de söyleyelim bunlar arasında pullar, parlak kumaşlar ve payetler var. Tüm bunların tabi ki slip elbiselere uyarlanmış hali de olacak. Slip elbiseler tarzlarını biraz daha güncelleyerek yeni nesle uygun bir şekilde gelecek.

Gündüz ve gece şıklığını yakalamak isteyenler için de yine slip elbiseler vazgeçilmez bir tercih olarak karşınıza gelecek. Parlak ve ışıltılı kumaşlardan olan slip elbiseler gece hayatına renk katarken aynı zamanda sizi şık gösterecek nadir parçalardan biri olacak.

Slip elbise tercih ettiğiniz zaman onu herhangi bir topuklu ayakkabı ile kombinlemeniz mümkün. Herhangi bir topuklu ayakkabı derken ayakkabının topuk modelinden bahsediyoruz. Her türlü topuk modeline mensup ayakkabı ile kombinlemek mümkün slip elbiseleri.

Yaz mevsiminde üzerimize alacağımız olmazsa olmazlardan trençkot. Aslında trençkotlar her mevsimin olmazsa olmazı. Çünkü hemen hemen her mevsim üzerimize almaktan asla çekinmediğimiz trençkotlar bu sene de bizleri yaz mevsiminde karşılamaya hazırlanıyor. Trençkot aslında tam bir kurtarıcı. Çünkü hem kombinlemesi kolay hem de her kıyafete uyum sağlayabilen bir parça. Bu nedenle yine yaz mevsiminin serin geceleri için üzerinize alabileceğiniz en iyi koruyucu. Trençkotlar modasını hiçbir zaman geride bırakıp kaybetmiyor. O her zaman kullanılan renklerin dışına çıkarak sarı, pembe, mor, yeşil gibi birçok renk seçenekleriyle de size farklı tercihler sunuyor. Trençkotların kendine has olan tarzı o an üzerinizdeki kıyafeti de kendisiyle bütünleştirip farklı bir havaya sokuyor. Bu yaz farklı temalardaki trençkotlarla siz de stil sahibi olacaksınız!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.