Aktif Moda

Yaz Saç Modelleri 2020

17.03.2020
896
Yaz Saç Modelleri 2020

Yazın kışın monotonluğundan ve sıkıcılığından kurtulmak için saçlarımıza farklı bir stil kazandırabiliriz. Saçlarınızı dalgalı ve Retro kesimlerle hareketlendirerek daha şık görünebilirsiniz. Yaz saç modelleri 2020 sezonunda hareketli ve dalgalı modellerden oluşuyor. Saçlarınızı kestirmeye kıyamıyorsanız topuz, at kuyruğu ve örgü modellerinden farklı modeller oluşturabilirsiniz. Yaz mevsiminde biraz daha romantik saç modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Saçlarınızı romantik kurdeleler ile sararak daha romantik ve şık görünen saçlara sahip olabilirsiniz.

2020 Yaz Saç Modelleri

2020 Yaz Saç Modelleri

Uzun ve dalgalı saçlara sahipseniz biraz daha Helenistik tarzdaki modelleri tercih ederek çok şık görünebilirsiniz. Saçını içerisinde tel bulunan fularların etrafına sararak dolayabilirsin. Daha sonra baş kısmında düğüm şeklinde yaparak tutturabilirsin. Yanlardan biraz daha salık görünmesi için çektikten sonra saçın hazır! Bir bakanın bir daha bakacağı bu modeli tercih ederek çok şık görünebilirsin. Yaz saç modelleri 2020 sezonunda şık görünmek isteyen her kadın tarafından tercih edilecek. Orta uzunlukta saçlara sahipsen biraz daha kadınsı görünen modelleri deneyebilirsiniz.

Saçını enlemesine olacak şekilde ortadan ikiye ayır. Daha sonrasında o tutamı baş parmağının etrafına dola. Parmağının tamamını doladıktan sonra parmağını nazikçe çıkar ve tel tokalar ile sağlamlaştır. Dilersen önden bir iki tutam saç bırakıp saç spreyi ile daha dayanıklı durmasını sağlayabilirsin. Daha şık bir etkinliğe katılacaksan topuz modellerini tercih edebilirsin. Saçını ar kuyruğu şeklinde doladıktan sonra alttan bir tutamı mısır örgüsü ile ör. Daha sonra saçını topuz yap. Örgülü kısmın örgülerini biraz gevşeterek topuzun etrafında dolaştır ve işte saçın hazır.

Şık Yaz Saç Modelleri 2020

2020 Saç Kesim Modelleri

Yaz için yeni ve farklı bir görünüm arıyorsan saçını kestirmen gerekir. Omuz hizanda kısa ve dalgalı saç modellerini tercih ederek daha şık görünebilirsiniz. Yaz saç modelleri 2020 sezonunda dağınık ve kısa görünen saç modellerinden oluşuyor. Biraz daha modern görünmek istiyorsanız bu saç modelleri sizin için ideal olacaktır. Yeni sezonun en çok tercih edilecek saç rengi de biraz daha kumrala yakın renkler.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Erkek Sakal Modelleri başlıklı konuda; 2019 Erkek Sakal Modelleri, Popüler Erkek Sakal Modelleri ve Yüz Tipine Erkek Sakal Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof