Aktif Moda

Yeni Boncuklu İğne Oyası Modelleri

04.05.2015
3.382
Yeni Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Yeni Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Özellikle boş zamanını doldurmak amacıyla veya ticari anlamda satışını yapmak için özenerek yapılan iğne oyalarında ki en büyük sıkıntı bilmeyen bayanlar için yapılışı, bilen bayanlar içinde model konusunda ki kararsızlıktır. Bazı yazılarımız da bu konuya değiniyoruz ancak el işlerinde pek yatkın değilseniz ama yapmak istiyorsanız, sıkılmamak ve yarıda bırakmamak için kolay boncuklu iğne oyası modellerinden başlamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü çok hassasiyet isteyen ve oldukça uğraş gerektiren iğne oyaları göründüğü kadar kolay değil. Çoğu eşyada süs için kullandığımız boncuklar iğne oyaları ile çok daha dolgun ve güzel görünüyor. Sade tasarımlardan sıkılan ve hep aynı modellerden sıkılan bayanlar için yeni boncuklu iğne oyası modellerini toplayarak bir araya getirdik.

Derlediğimiz boncuklu iğne oyası modelleri içerisinde örgü işlerinin en çok yapıldığı batman boncuklu iğne oyaları, balıkesir boncuklu iğne oyaları, bitlis boncuklu iğne oyaları, erzurum boncuklu iğne oyaları ve mardin boncuklu iğne oyalarının en güzellerini bir araya getirdik. Sizde kendi zevkinize göre en uygun modeli belirleyerek ister çeyizinize, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz modeli ördükten sonra dilerseniz sitemizin iletişim kısmından bize göndererek sizin adınıza yayınlamamıza sağlarsanız diğer örgü seven hanımefendilere de fikir vermek anlamında yardımcı olabilirsiniz.

Değişen moda ile birlikte her şeyin değiştiği ancak miras gibi günümüze kadar gelerek hiç modasını yitirmeyen yeni boncuklu iğne oyası modellerini sözü daha fazla uzatmadan beğeninize sunuyoruz. Umarız beğendiğiniz modelleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni Boncuklu İğne Oyası Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.