Aktif Moda

Yeni Duvar Niş Modelleri

14.11.2015
1.349
Yeni Duvar Niş Modelleri

Yeni Duvar Niş Modelleri

Hayatımızda en çok zaman geçirdiğimiz yaşam alanlarından birisi de tabi ki evlerimizdir. Hele mevsimde sonbahar ve kış arifesi iken evimizde daha fazla zaman geçireceğimiz için dekorasyon anlamında değişiklikler yapmak herkesin aklında olan bir şeydir. Ev dekorasyon fikirleri içerisinde değerlendirebileceğimiz fikirlerin önünde bize göre ilk olarak niş modelleri gelmektedir. Niş aslında Fransızca’dan dilimize gelmiş olup açık anlamı duvar hücresi demektir. Yani kısacası duvarlarınızın içine monte olarak yapılan mimarlık gibi düşünebilirsiniz. Duvar niş modelleri uygulandığı zaman evinize çok harika bir görünüm katmayı başarmış olacaksınız. Çünkü bu konuda çok fazla alternatifiniz bulunuyor. Son zamanlarda birçok dekorasyon uzmanının ön plana çıkardığı ve tavsiyesinde bulunduğu niş modelleri dekor anlamında beklentilerinizden daha fazlasını size verebiliyor.

Duvar niş modelleri-1

Duvar niş modelleri-1

Duvara niş modelleri nasıl yapılır ? 

Öncelikle bu konuda uzman bir kişiden destek almanız gerekmekte. Mimar tarafından incelenerek yapılabilecek duvar niş tasarımları hakkında detaylı bilgi almanız hem işinizi kolaylaştıracak, hemde maddi açıdan çok fazla yorulmamış olacaksınız. Bu sebeple mutlaka referansı olan mimar kişiler ile irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bizde bu anlamda sizlere yardımcı olup fikir verebilmek adına en çok tercih edilen ve beğenilen duvar niş modellerini derledik ve aşağıdaki resim galerisinde beğeninize sunduk.

Duvar Niş Modelleri


Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Nevresim Takımları Modelleri başlıklı konuda; nevresim modelleri, nevresim takımları ve nevresim takımları modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof