Aktif Moda

Yeni Kloş Abiye Modelleri

23.01.2015
2.843
Yeni Kloş Abiye Modelleri

Kloş Abiye Modelleri

Biz kadınlar her zaman bakımlı ve şık olmaya özen göstersek de düğün, nişan, nikah, parti gibi özel günlere ve etkinliklere katılacağımız zaman daha çok şık gözükmeyi isteriz. Bu tür davetlerde saç modelimizden makyajımıza,  giydiklerimizden kullandığımız aksesuara kadar her konuda  dikkatleri üzerimize çekmeye çalışırız.

Bu tür etkinlik ve davetlerde hemen hemen her kadının tercihi abiye giymek olacaktır. Çünkü abiyeler bizi oldukça şık ve gözlere hitap eden zariflikte göstermektedirler.

2015 kadın giyim trendleri arasında da abiyeler kendinden oldukça fazla bahsettirdi ve bir çok kadın tarafından da tercih edildi.Bunlardan biri de kloş abiye modelleri.

Peki kloş abiye nedir? Bu tip abiyelerde normal abiyelerden farklı olarak etek kısmı aşağıya doğru indikçe çan şeklini almakta ve abiye üzerinizde daha dikkat çekici ve havalı durmaktadır. Tercihinize göre ayrıca uzun kloş abiye ve kloş etek abiye olarak çeşitleri vardır.

Kloş abiye modelleri özellikle yaz sezonunda bir çok kadın tarafından tercih edilmekte. Yaz mevsiminde düğün tarzı etkinliklerin oldukça fazla olmasının yanı sıra kloş abiye modellerinin sıcak yaz günlerinde daha rahat ve ferah bir imkan sunması da kloş abiye modellerinin tercih edilmesine neden olmakta. İşte sizler için derlediğimiz birbirinden şık ve güzel 2015 kloş abiye modelleri

Kloş Abiye Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.