Yeni Örgü Lizöz Modelleri

Yeni Örgü Lizöz Modelleri

Örgü Lizöz Modelleri

Lizöz adı insanların aklında hep hamile olan bir kadının giysisi olarak kalmıştır. Lizözün tam anlamıyla açıklamasını tarif edemesek de lizöz modelleri hırka şeklinde bir giyecektir. Örgü lizöz modelleri sadece hamileler için değil aynı zamanda şık modelleriyle günlük kullanımda da en çok tercih edilen giyeceklerden birisi haline gelmiştir. Sizde hamile iseniz veya çevrenizde hamile birisi varsa hediye amaçlı örgü lizöz hediye edebilirsiniz. Az evvel söylediğimiz gibi hamilelik dışında günlük kullanımda hatta düğünlerde bile tercih edilen lizöz modellerinde öylesine güzel örnekler var ki deyim yerindeyse adeta büyülüyor.

Lizöz kullanmanın amacı aslında aksesuar değil kış günlerinde sıcak tutması için tercih edilen bir parçadır. Örgü lizöz modelleri ve yapılışları hakkında detaylara geçmeden önce bilmeniz gereken önemli hususlardan birisi renk ve model belirlenmesidir. Bu sebeple size ışık tutabilmek amacı ile en güzel örgü lizöz modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. İnternetten araştırarak bulduğumuz bu en güzel lizözler maharetli kadınların yetenek yarışına girmişcesine maharetlerini sergilediğini görüyoruz. Uzun kollu, kısa kollu, yarasa kollu gibi birçok modeli sizde üşenmeden örerek harika eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımında hem şiş hemde tığ kullanabileceğiniz lizözler de desenler genelde sırt tarafında bulunmaktadır. Dikkat edersiniz birçok örgü lizöz örneklerinde kuş, çiçek, yaprak gibi birçok desen sırt tarafına işlenmiş. Sözü daha fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz birbirinden güzel örgü lizöz modellerini beğeninize sunduk. Beğendiğiniz modeli örerek hem kendinizi sıcak tutabilir hemde sevdiklerinize hediye ederek mutlu edebilirsiniz.

Örgü Lizöz Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Çeyizlik Oya Örnekleri Yeni başlıklı konuda; Çeyizlik Oya Modelleri, Çeyizlik Oya Örnekleri ve tığ işi oya modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.