Aktif Moda

Yeni Oya Modelleri

07.05.2015
2.187
Yeni Oya Modelleri

Yeni Oya Modelleri

Örgü işlerini zevkle yapan bayanların en büyük sıkıntılarından birisi de oya modellerinin hep aynıları olmasıdır. Önceki konularımız da sürekli bu konuya değinerek siz değerli ziyaretçilerimiz için birbirinden güzel yeni oya modellerini beğeninize sunmuştuk. Bu yazımızda da siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni ve birbirinden güzel oya modellerini derleyerek bir araya getirdik. Hiçbir sitede güncel olarak bulamayacağınız bu modellere aktifmoda.com farkı ile siz ulaşabileceksiniz.

Bu derlemiş olduğumuz galeride fark edeceğiniz gibi son zamanlarda özellikle renkli oya modellerine yer verilmiş ve desenleri ile gayet göz doldurucu olduğunu görüyoruz. Sizde beğendiğiniz modeli belirleyerek kendi zevkinize ve elinizde ki parçaya uygun renkleri belirleyerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak şunu belirtmekte fayda görüyoruz, seçmiş olduğunuz modelin kolay oya modellerinden birisi olmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü genel olarak örgü işlerinden fazla bilgisi olmayan bayanların yaptıkları işi sıkılarak yarıda bıraktığını veya yapamayarak geçirdiği zamanın boşa gittiğini bir çok kez duyuyoruz.

Sözü daha fazla uzatmayarak siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz ve hiçbir yerde bulamayacağınız güncel yeni oya modellerini beğeninize sunuyoruz. Şayet beğendiğiniz modeli yaptığınız da diğer ziyaretçilerimize örnek olması açısından iletişim formu aracılığı ile bize gönderirseniz sizin adınıza yayınlayarak yardımcı olmanıza vesile olabiliriz. Modeller hakkında kafanıza takılan bir soruyu konu altındaki yorum alanından belirterek yardım alabilirsiniz.

Yeni Oya Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof