Aktif Moda

Yeni Sezon Kadın Güneş Gözlükleri

Yeni Sezon Kadın Güneş Gözlükleri

Havaların ısınmasıyla güneş yüzünü daha da göstermeye başladı. Güneşin zararlı ışınlarından her anlamda korunmak önemlidir. Hem ten hem de gözler güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmalıdır. Bu nedenle tenin güneşten korunabilmesi için güneş kremleri, şapkalar, gözlerin korunması için de güneş gözlüğü kullanılır. Yeni Sezon Kadın Güneş Gözlükleri çok farklı modelleri içinde barındırıyor. Yeni sezonda şeffaf tarzlar ön planda olacak. Son yıllarda sık sık karşımıza çıkmaya başlayan şeffaf modeller artık bu sene iyice hit almaya başlayacak.

İnce Görünümlü Güneş Gözlükleri

Yeni Sezon Kadın Güneş Gözlükleri nde ince modeller aslında Matrix filmindeki gözlükleri andırsa da aynısı değil. Kaşlara kadar uzanmayan bu gözlükler farklı renklerde ve aksesuarlarla kombinleme de çok fazla kullanılan bir modeldir. Kolyelerle ve küpelerle sağlanan uyum tüm hanımların hoşuna gidecektir. Çok geniş ve yüzü kaplayan gözlükleri sevmeyen hanımlar için oldukça ideal modellerdendir. Cool görünmek isteyen hanımların da tercihleri arasında olacaktır.

Şeffaf Güneş Gözlükleri

Şeffaf güneş gözlükleri aslında daha çok aksesuar olarak kullanılır. Son dönemlerin oldukça sık tercih edilen gözlüklerinden olan şeffaf güneş gözlükleri kullanım kolaylığı olarak çok rahattır. Hem içerde hem de dışarıda kullanılabilen modeller olması nedeniyle önümüzdeki sezonlarda da kullanılacak. Çekicilik kazandıran bu modeller hanımların gözdesi haline gelecek.

Beyaz Çerçeveli Gözlükler

1960’ların Twiggy ve Audrey Hepburn dönemine geri dönüşün olduğu bu gözlükler çok fazla beğenilerek tercih edilecek. Farklı formlardaki çerçeveler bu modellerde ön plana çıkıyor. Kalp, yıldız, geometrik şekiller yine beyaz çerçeveli gözlüklerde sık rastlanan formlardan olacak. Farklı tarz yaratmak için ideal modellerden.

Spor Stil

2000’lerin başında moda olan bu arz gözlükler yeni sezonda yeniden canlanacak. Etrafında yarım çerçeve ve renkli çerçevelerden oluşan modellerle spor bir görünüm elde etmeniz mümkündür.  Bu tarz gözlükler aynı zamanda gözlerinizi çok daha rahat bir şekilde kullanmanız mümkün olacak.

Sarı Lensli Gözlükler

Bu Yeni Sezon Kadın Gözlükleri aslında eski dönemlere dönüş var. Yine büyük gözü ve kaşı kaplayan sarı camlar sportif ve klasik bir hava katmada oldukça başarılı.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof