Aktif Moda

Yeni Sezon Tırnak Modelleri

17.05.2015
1.957
Yeni Sezon Tırnak Modelleri

Yeni Sezon Tırnak Modelleri

Bahar ayına girdiğimiz son günlerde etrafımızdaki çiçekler renklenerek içimizi açmaya ve uçuşan kelebekler eşliğinde yazın tatlı gülüşünü hissetmeye başladık. Haliyle kışlıkların gardıroplardan uzun bir süreliğine kaldırılarak siyahlara büründüğümüz dönemi kapattık ve artık rengarenk giyinme zamanına geldik. Ancak bu renklerin hepsini birbirine kombinlemeye kesinlikle ihtiyacımız var. Aslında bazı bayanlar için önemsiz gibi görünse de giyim kombininin en büyük parçalarından biriside tercih ettiğiniz tırnak modeli ilk göze batan kısımlardan oluyor. Siyahların artık kalktığı bu dönemde kıyafetlerimizle ile birlikte tırnaklarımızda renklenmeye başlıyor ve haliyle yeni sezon tırnak modelleri gün yüzüne artık çıkıyor. Aslında yeni tırnak modellerine kış sezonunda iken yazlıkların görücüye çıkarıldığı birçok ünlü modacının defilesinde fazlasıyla ilham aldık. Son yıllarda çok fazla popülerlik kazanan oje ve tırnak aksesuarları birçok bayan tarafından kullanılmakla beraber, adeta kullanılırken sanat haline getiriliyor.

Ancak uzun tırnaklarınız yoksa, bakımsız bir tırnak yapısına sahipseniz veya geç uzayan tırnak yapınız varsa üzülmeyin! Çünkü tırnaklarınıza hem estetik bir görünüm kazandıran, hemde sizi oldukça bakımlı göstermeye yarayan takma tırnaklar kurtarıcı anlamında büyük bir rol oynuyor. Bu sebeple özellikle takma tırnak kullanmak istiyorsanız unutmayın bu tırnakların kendinden ojeli olduğu için bol renk seçeneği mevcuttur. Hatta isteğinize göre sadece renk seçeneği olarak değil, süslemeli tırnak modelleri ve desenli tırnak modelleride aynı şekilde satılıyor. Bu konuda tercihinizi kolaylaştırmak adına ufak bir ipucu vermek gerekirse, yeni sezon tırnak modellerinde süslü tırnak modelleri çok moda diyebiliriz! En büyük avantajınız da zaten boyayı sürmekle uğraşmak gibi,  taşırmak gibi, süslemeye çalışmak gibi birçok sorunu ortadan kaldırması oluyor.

oje surme - Yeni Sezon Tırnak Modelleri

Ancak tırnağınızla kendiniz uğraşıp güzel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, öncelikle tercih ettiğiniz ojenin sadece bir aksesuar olduğunu düşünün. Ve renk konusunda kararsızlığınızı yenmek ve en zor seçimlerden birisi olan renk konusunu aşamıyorsanız size ufak bir tavsiyemiz var! Unutmayın metal renk tonları her zaman tırnakta çok hoş durur. Metalik gri veya full metal jacket gibi renkler ilk tercihler arasında olmalıdır her zaman.

Sözü daha fazla uzatmadan gelin hep birlikte bu yılın en trend olan tırnak modellerine hep birlikte bakalım.

Tırnak Modelleri

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.