Aktif Moda

Yeni Trend Gömlek Elbise Modelleri

13.06.2015
1.580
Yeni Trend Gömlek Elbise Modelleri

Gömlek Elbise Modelleri

Hiçbir zaman modası geçmeyen, klasik bir parça olan gömlek elbiseler kadına maskulen bir hava katarak, feminen bir şıklık katıyor. Gömlek elbise modellerinin tercih edilmesinde ki ilk faktör tabi ki her ortamda rahatlıkla giyilme avantajı oluyor. Tek parça olması sebebi ile çalışan bayanlar ofiste, gündelik kullanımda alışverişte, gece gezmelerinde gibi birçok ortamda tercih edilmesi ve diğer elbiselere nispeten gömlek elbise kombini kolay yapılması popülerleşmesi için yeterli sebep oluyor. Özellikle yaz mevsiminin artık en sıcak günlerine girmeye başladığımız bu günlerde gardıroplarınız da mutlaka en az 1 alternatifi olan gömlek elbiseleri bulundurmalısınız.

Gömlek elbise modellerini belki son yılların modası gibi görebilirsiniz. Ancak çok eski bir tarihi olan hatta 1940lı yıllardan bugüne kadar gelen gelen bu parça, yeni sezonda hemen hemen bütün ünlü markaların koleksiyonlarında yer vererek satışa sunduğunu görüyoruz. İster keten, ister kot, ister şifon isterseniz desenli kumaş alternatifleri olan gömlek elbise modellerini tarzınıza göre belirleyerek, topuklu sandalet, spor ayakkabı veya Stiletto ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Bu konuda görsel olarak gömlek elbise kombinlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

gomlek elbiseler 2015 - Yeni Trend Gömlek Elbise Modelleri

 

Aslına bakarsanız sadece yaz mevsiminde değil, sonbaharda ve ilk baharda tercih edilen gömlek elbiseler yaz dışında blazer ceketler ve uzun hırka modelleri tam anlamıyla tamamlayıcı oluyor. Sözü daha fazla uzatmadan siz değerli ziyaretçilerimiz için derlediğimiz ve çeşitli markalardan oluşan 2015 gömlek elbise modellerine aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Gömlek Elbise Modelleri

 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.