Aktif Moda

Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri

17.12.2020
131
Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri

2020 yılının son günlerini yaşarken 2021 yılına büyük bir coşkuyla girmek isteyebiliriz. Çoğunlukla geriye baktığımızda boş ve acı dolu olan bu yıldan kurtulurken eminim çok sevineceksiniz. Her ne kadar 2020 yılı bitse de bize bıraktığı etki devam ediyor. Bu yüzden 2021 yılına girerken tam olarak kalabalık bir şekilde parti ile giremiyoruz. Ailecek küçük kutlamalarda giyebileceğiniz ama o güzel yılbaşı ruhundan çıkmamanızı sağlayacak olan bu yılbaşı partisi kombin önerileri eminim 2020 yılındaki son gününüzü çok güzel bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.

Genellikle yılbaşı partilerinde pullu, açık renklerde kıyafetler kullanırken bu defa bu tarzda yılbaşı kıyafetleri kullanmayacağınız. Çünkü korona olduğu bu dönemlerde fazla kalabalıktan uzak durmalıyız. Küçük aile içerisinde bir kutlama olacağı için yılbaşı partisi kombin önerileri kıyafetlerinde daha sade ama şıklığınızı bozmayacak parçalardan bahsedeceğiz. Aralarda süslenmeyi sevenler için pullu elbiseler var. 2020 yılına veda ederken son günü iyi geçirmek adına süslenip en güzel mesajlarımızı evrene yollayalım. O zaman yılbaşı partisi kombin önerileri nelerdir, hep beraber bakalım. Ayrıca bilmelisiniz ki küçük bir aile içinde kutlama olacağı için dilerseniz kombinizi daha da şık hale getirebilirsiniz dilerseniz de kombini daha da sıradan hale getirebilirsiniz.

Balon Tullu Kol Elbise - Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri

Öncelikle 2020 temasına yakışan siyah renkli elbiseye bakmalısınız. Bu elbisedeki balon tüllü kol gibi detaylar 2020 yılında moda olan parçalardır. Bu tüllü balon kollar deri siyah bir elbise ile birleşince muhteşem bir aile içinde yılbaşı partisi kombin oluşmuştur. Bu kombin ile siyah stiletto ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ayrıca göz makyajınızın biraz daha nude rujunuzun ise kırmızı olması kombini daha da şık yapacaktır. Küçük zarif küpeler ile bu güzel kombini taçlandırabilirsiniz ve evde bile yılbaşında ne güzel görüneceğinizi göstermiş olursunuz. O zaman bu en özel yılbaşı kombini size gösterdikten sonra biraz da diğer çok güzel görünen kombinlere göz atmalıyız.

Kirmizi Elbise - Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri

Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri Nelerdir? Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eğer 2020 yılından kurtuluyorsa olsak ben yılbaşı temasından vazgeçmem illa kırmızı giyerim diyorsanız o zaman bu elbiseyi deneyebilirsiniz. Tam yılbaşı renginde olan bu elbise küçük detayları sayesinde de üzerinizde çok şık duracaktır. Tüllü gömlek tarzında olan bu kırmızı yılbaşı elbisesi içinde ki astar sayesinde daha da şık görünüyor. Siyah kemer ve boynundaki kırmızı fular ile zarifliğine zariflik katan bu elbiseyi ailenizle yapacağınız küçük kutlamada rahatça giyebilirsiniz. Kemer ile uyumlu olması adına bu elbiseyi de siyah stiletto ile kombin yapmalısınız. Yapacağınız makyajda yine nude renklerden olmalıdır. Üzerinizde ki elbisede çok canlı ve hareketli olduğu için uyumu sağlamak adına daha sade bir makyaj güzel olacaktır.

Kirmizi Pullu Elbise - Yılbaşı Partisi Kombin Önerileri

Az önce küçük kutlamada pul abartı olabilir dedik. Ama önemi yok sonuçta aile içinde kutlama olacak ve bu elbise ile çok şık kombin yapabileceksiniz. Kısa kollu full kırmızı pullu olan bu elbiseyi ilk gördüğünüz zaman kesinlikle aklınıza yılbaşı gelecektir. Kırmızı kemeri ve boyundaki küçük detayı ile daha da zarif bir görünüm sağlayabileceksiniz. Ayrıca elbisenin küçük bir kemere sahip olması sizin işinize yarayacak. Böylece yılbaşı ziyafet yemeğinden sonra göbeğiniz kendini çok belli etmeyecektir. Ayakkabı olarak siyah topuklu sandalet tercih edebilirsiniz. Nasılsa evde olacağınız için üşeme sorununuz olmayacaktır. Gümüş saat ve bileklik gibi aksesuarlar ile kombinizi daha da zarif yapabilirsiniz. Ayrıca burada da makyajınız yine nude tonlarda olmalı ama bu kombin ile daha çok mat değil de ıslak tarzda makyaj yapmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.