Aktif Moda

Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Saç modeli, her kadın için farklıdır. Yüz şekli gibi pek çok etkene bağlı olarak saç modeli seçilebilir. Önemli olan size yakışan modelin hangisi olduğudur. Bir saç modeli çok güzel olabilir ancak sizin yüz şeklinize uygun değilse size yakışmayacaktır. Sizin yüzünüze yakışan modeli bulup o modeli kullanmanızda fayda var. Bu yazımızda sizlere yüz şekli yuvarlak olan kadınlar için saç modellerini listeleyeceğiz. Eğer yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz, yüz şekliniz yuvarlaksa ve yuvarlak yüz için saç modellerini bilmiyorsanız bu yazımız tam da size göre olacak. Bu yazıda modelinizi bulacaksınız.

Ikiye Ayrilmis Sac Modeli - Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri Ortadan Ayrılmış

Bu modelimiz yuvarlak yüz şekline sahip kadınların en sık tercih ettiği saç modellerinden birisidir. Fotoğraftaki gibi saçlarınızı yaparsanız eğer oval bir saç görünümüne sahip olabilirsiniz. Saçlarınızı fotoğraftaki şekilde bir kısmını kulaklarınızın arkasına doğru alıp, diğer yarısını ise ön tarafa doğru tarayarak harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu tarz saç modellerini seviyorsanız ve yuvarlak bir yüz şekline sahipseniz bu model sizin için biçilmiş kaftan. Bu saç modelini özel günlerinizde, arkadaş buluşmalarınızda hemen hemen her yerde tercih edebilirsiniz ve çok şık olabilirsiniz.

Asemetrik Bob - Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüz İçin  Asimetrik Bob

Bu modelimiz tüm dünyada ve ülkemizde ünlüler tarafından en sık tercih edilen saç modellerinden birisi. Eğer yuvarlak yüz şekliniz var ise bu modeli tercih ederek yüzünüzdeki asimetriyi dengeleyebilirsiniz. Bu model çok havalı ve şık bir görünüme sahip olmanızı da sağlar. Eğer siz de yuvarlak yüz şekline sahipseniz ve modern, havalı bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız mutlaka bu modeli tercih etmelisiniz. Tüm dünyadaki ünlü kadınlar tarafından çok sık tercih edilen bu saç modeli Rihanna’nın da yapmasıyla birlikte adeta bir moda furyası haline dönüştü, popülerleşti.

Topuz Sac Modeli - Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüze Uygun Topuzlar

Kadınlar tarafından en sık tercih edilen saç modeli günlük hayatta topuzdur. Topuz, hem yapımı kolay olan hem de kadınlara yakışan bir saç modelidir. Yuvarlak yüz için saç modelleri arasındaki en sık tercih edilen saç modellerinden biri de topuzdur. Ancak yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınların topuz konusunda yapması gereken önemli bir detay vardır. Topuzunuz mümkün olduğunca yukarıda olmalıdır. Topuzunuzu çok havaya kaldırmak hem yüz hatlarınızı belirginleştirerek harika bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak hem de kafanızın şekline de oval bir görünüm katacaktır.

Kisa Sac Modeli - Yuvarlak Yüz İçin Saç Modelleri

Yuvarlak Yüz İçin Kısa Saç Modelleri

Genellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlara kısa saçların yakışmayacağı gibi bir algı mevcut. Bu tamamen çok yanlış bir düşünce. Eğer doğru modeli seçerseniz kısa saçlar da harika bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Eğer saçlarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir saç modeli yaptıracaksanız yüz hatlarınıza yakışacak şekilde bir kısa saç modeli seçebilirsiniz. Hatta ve hatta kısa saç modeli yaptıktan sonra da marjinal bir değişiklik yaparak saçlarınızı da boyatabilirsiniz. Kısa bir saç modeli tercih ettiğiniz için saçlarınızı boyadıktan sonra renginden sıkılırsanız çabucak geri dönebilirsiniz.

Bu modelimiz de hem yuvarlak yüz şekline yakışan hem de bunun yanı sıra her yüz şekline yakışan bir saç modelidir. Birçok ünlü kadın tarafından da tercih edilen bu model her yüz şekline yakıştığı için tüm dünyada ve ülkemizde pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir ve yıllar içinde de popülerliğini giderek arttıracağa benziyor. Yuvarlak yüz için saç modelleri yazımızda sizler için yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlara en çok yakışan saç modellerinden bahsettik.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.