Zebra Stor Perde Modelleri 2015

Zebra Stor Perde Modelleri 2015

Zebra Stor Perde Modelleri

Bildiğiniz gibi stor perdelerin yapısı apreli kumaştan oluşur. Ayrıca stor perdeyi tamamlayan diğer parçalar alüminyum borusu ve zincir mekanizması gibi parçaların birleşmesi sonucu oluşan perdedir. Ancak stor perde modelleri içerisinde en çok rağbet gören zebra stor perde modelleri hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Genel olarak stor perde türlerinde bilinen en büyük yanlış stor perde temizliğinin normal tül perde gibi yıkanarak temizlendiği yönündedir. Zebra stor perdelerin yüzeyinde apre isimli bir tabaka bulunmakta ve bu tabakanın aslında çok fazla su ile temas etmemesi gerekir. Çünkü yıkama sonucunda bu tabaka akar ve stor perde ilk aldığınız günkü sertliğini kaybederek deforme olur. Zebra stor perde temizliğinde önerilen en iyi yöntem kuru bir sünger ile fazla ovalamadan aşağıdan yukarıya doğru silinmesidir.  Diğer alternatif yöntem ise elektrik süpürgesi ile perde asılı iken üzerinde gezdirerek tozunu alabilirsiniz. Uzun süre kullanım sonucu üzerinde ufak çizikler ve lekeler oluşan zebra perdenizden bu hafif lekeleri silgi ile temizleyebilirsiniz.

Zebra stor perde çeşitlerini incelerken odanızın durumunu mutlaka göz önüne alın. Mesala tavandan itibaren boydan boya zebra stor perde tercih etmek isterseniz açık kasa diye tabir edilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller diğer zebra stor perde modellerine kıyasla 20,00₺ gibi farkla daha ucuz edinebilirsiniz. Ancak tavandan değil hemen pencerenin üzerinde olsun diye düşünüyorsanız şık ve daha estetik durması açısından kapalı kasa zebra stor perde kullanmanızı öneriyoruz. Zebra stor perde alırken ilk bakışta kaliteli veya kalitesiz olduğunu anlamak mümkün değil. Bunu anlayabilmek için aldığınız perdeyi kullandıktan sonra kalitesini anlayabileceğiniz için size önerimiz mutlaka zebra stor perde en ucuz olanlardan değil, daha çok bilinen markalardan veya güvendiğiniz kişilerden almanızdır.

Zebra Stor Perde Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Stor Perde Modelleri 2015 başlıklı konuda; stor perde, stor perde modelleri ve stor perde modelleri 2015 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.