Aktif Moda

Asimetrik Tunik Modelleri

Asimetrik Tunik Modelleri

Asimetrik Tunik Modelleri günlük kullanıma ve gece davetlerine çok yakışan tunik modellerindendir. Bu modeller hanımların hem daha şık hem de daha modern görünmelerini sağlar. Bu nedenle sıkça tercih edilir ve kullanılır. Bu modelleri kombinlemek de zor değildir. Hem spor hem de klasik anlamda kombinlemek mümkündür. Dar pantolonlar veya bazı etek modelleri ile çok rahat kombinlenebilir.

Asimetrik Tunik Modelleri tesettürlü hanımlar tarafından da açık hanımlar tarafından da sıklıkla kullanılan ortak kıyafetlerden biridir. Kapalı hanımlar genellikle tuniklerle çok rahat ettikleri için bu modelleri de sıklıkla kullanırlar. Asimetrik tunikleri kombinlemek tesettürlü hanımlar için de çok kolaydır. Kullandıkları eşarpların renkleri ile bu modelleri tamamlamaları mümkündür. Gömleklerde, tuniklerde ve hatta elbiselerde bile görülen asimetrik kesim, uygulandığı tesettür giyim ürününe özel ve farklı bir hava katmaktadır. Bu durum tunikler için de geçerlidir.

Asimetrik Tunik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Asimetrik Tunik Modelleri ni seçerken de yine deneyerek karar vermek önemlidir. Asimetrik kesimlerin vücutta nasıl bir görüntü yaratacağı bu anlamda büyük bir önem taşır. Asimetrik Tunik Modeller ni denemenin dışında tuniğin boyunun uzunluğuna da dikkat edilmelidir. Çok uzun olan (bileklere ulaşacak kadar) asimetrik tunikler fazla etkili bir görüntü oluşturmazlar. Çünkü uzunluktan dolayı asimetrik kesim görüntü anlamında istenen şekli sağlamayabilir. Bu da hoş bir durum yaratmaz. Bu nedene asimetrik kesim tuniklerde boy uzunluğu maksimum diz altında olmalıdır.

Asimetrik tunik modelleri, boru paça pantolonlar ve topuklu ayakkabılar ile kombin yapıldığında en şık mekanda bile giyilebilecek bir kombine dönüşecektir. Böylece gece davetlerde de kullanılabilir bir hale gelmektedir. Bu tarz tuniklerde çok sayıda model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Bu modellerden gece davetleri için olanların desen ve renkleri günlük kullanıma göre doğal olarak farklılık gösterir. Gece davetlerde kullanılmak istenen asimetrik kesim tunik modelleri genellikle daha koyu tonlu veya biraz daha ağır kumaşların kullanıldığı modellerdir bu tarz modellerde simler, pullar ve şifon parçalar yer yer kullanılır. Bu şekilde gece şıklığı yaratılmış olur.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Abiye Elbise Modelleri başlıklı konuda; Abiye Elbiseler, abiye elbiseleri ve Abiye Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof