Aktif Moda

Bebek Örgü Modelleri

14.12.2014
18.304
Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri olarak elbiseler, patikler, atkılar, etekler, süveterler, kazaklar, hırkalar, yelekler, tulumlar vb. bir çok giyim ürünü bulunmaktadır. Genellikle Kız Bebek Örgü Modelleri daha şaşalı ve renkli yapılmaktadır. Özellikle Bebek Örgü örneklerinde pembeler, maviler, sarılar, kırmızılar ve canlı bir çok renk kullanılmaktadır.

Bebek örgü modelleri ve örnekleri denildiğinde elbette sizinde aklınıza ilk olarak haroşa örgüsü gelmektedir. Burada yapacağınız modellerde genellikle düz ve ters örgüler kullanılmıştır. Şiş ile yapacağınız örnekler olduğu gibi aynı zamanda da tığ işi bebek örgü modelleri de rağbet gören bir diğer örgü çeşitleri içerisindedir.

Bebek Örgü Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örme Bebek Patiği Modelleri başlıklı konuda; Örgü Bebek Patiği, Örme Bebek Patiği Modelleri ve Örme Bebek Patiği Örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof