Aktif Moda

İğne Oyası Yazma Örnekleri

17.01.2015
11.631
İğne Oyası Yazma Örnekleri

İğne Oyası Yazma Örnekleri

Tesettürlü bayanların sürekli değişik olarak takmak istediği yazmalar süslenme ile çok daha güzel bir görünüme kavuşuyor. Baş örtüsünü süsleyip desen katan iğne oyası yazma örnekleri ile kendi zevkinize göre yazmalarınızı süsleye bilir sevdiklerinize çok güzel hediyeler yapabilirsiniz. Çoğu zaman yazma kenarları boncuklu, çiçekli veya pullu modeller tercih edilerek yapılır.

İğne oyasının birçok farklı çeşitleri vardır. Mesala sıralı iğne oyası yapılışı hakkında bilgi sahibi iseniz kesinlikle yazmalarınız için denemelisiniz. Sıralı iğne oyası yazma kenarı yazma ile birleştirip yapıldığı zaman görsellik bakımından kuşkusuz harika oluyor. Yazmalarda iğne oyası çok geçmişten gelen bir sanat olup anneden kıza devir ederek günümüze kadar gelmiştir. En çok doğu illerinde rağbet gören bu modeller hemen her kızın çeyizinde olmazsa olmaz bir parçadır. Ancak artık üzülerek söylemeliyiz ki yeni nesilin bu tarz el işleri ile uğraşmaya pek niyeti olmadığından genel olarak hazır satın alınıyor. Kendiniz iğne oyası yazma yapmak istiyorsanız bunu biraz daha modernleştirmek adına günümüzün trend renklerini birleştirerek harika yazmalar yapabilirsiniz.

Yapmak istediğiniz iğne oyası yazma modelinde kararsız kalıyorsanız sizler için internette en çok rağbet gören iğne oyası yazma örneklerini araştırdık ve siz sevgili ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Beğendiğiniz modeli bilgisayarınıza kayıt ederek aynısını yapabilir, ayrıca iğne oyası yazma anlatımı hakkında araştırarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Örnekleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Nebişin İğne Oyaları başlıklı konuda; nebişin iğne oyaları ve nebişin iğne oyası modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof