Aktif Moda

Hasır Çanta Modelleri

05.11.2020
1.139
Hasır Çanta Modelleri

Hasır çantalar her yılın modası ve her yıl yeni modellerle önümüze çıkmaya devam ediyor. Eğer siz de sade ama şık, gösterişli bir hasır çanta almayı düşünüyorsanız bu yazı tam da size göre olabilir. Bu yazımızda en güzel, en şık hasır çanta modellerini inceleyeceğiz ve sizlere tavsiyelerde bulunacağız. Hasır çantalar çok eski zamanlardan beri kadınlar tarafından kullanılan ve hiçbir zaman eskimeyen bir çanta modelidir. Eğer siz de bu model bir çanta almayı düşünüyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır. Hasır çantaların birden fazla modeli var ve doğru seçim yapmalısınız.

Torba Hasir Canta Modelleri - Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Torba

Bu model geleneksel hasır çantalardan ziyade çok modern ve güzel bir görünüme sahip bir çantadır. Fiyat olarak da yüksek bir fiyata sahip bir çantadır ancak kadınlar tarafından çok beğenilen bir görünümü vardır. Eğer hasır çanta almak istiyorsanız ve kararsız kaldıysanız hasır çantaları derlediğimiz bu yazıdaki ilk modelimiz torba ve listemizdeki en pahalı çantalardan birisidir. Renk seçeneği olarak da yeşil ve koyu bej renkleriyle alabildiğimiz torba modelini tarzınıza, giyiminize uygun iki renginden birini seçerek kullanabilirsiniz. Çok şık ve gösterişli olacağınıza emin olun.

Hasir El Cantasi Modelleri - Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri El Çantası

Bu model de diğer modellere nazaran daha düşük bir fiyata sahip ve oldukça kullanışlı. Yanınıza almanız gereken önemli şeyleri çantanıza doldurarak dışarı çıkabilirsiniz. Küçük olduğu için çok pratik ve çok konforlu olan bu modeli isterseniz sırt çantasına da dönüştürebiliyorsunuz. Kadınlar tarafından hem görünümünün güzelliği hem de kullanışlılığı sayesinde en çok tercih edilen çantalardan biri de el çantası modelidir. Markete, bakkala ya da kısa süreli dışarı çıktığınızda önemli eşyalarınızı el çantası hasırınızın içine atarak çıkabilirsiniz. Oldukça spor bir görünüme sahip bu çanta size çok yakışacak.

Omuz Hasir Canta Modelleri - Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta  Omuz Çantası

Bu modelimiz de küçük ve kullanışlı bir omuz çantası. Bir önceki çantamızdaki gibi kısa süreli ya da yanınıza az eşya almanız gereken günlerde kullanabileceğiniz harika bir çantadır. Üzerindeki işlemeler ve onların kendi aralarındaki renk uyumu sayesinde oldukça modern ve tarz görünen bir çantadır. Üzerindeki modellerin, işlemelerin zarifliği sayesinde görenin dönüp bir daha bakacağı bir çanta modelidir ve fiyat olarak da çok uygun denilebilir. Eğer siz de hasır çantaları seviyorsanız ve bir hasır çanta almak istiyorsanız bu modeli mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Aksesuar Hasir Canta Modelleri - Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Modelleri Aksesuarlı

Hasır çanta modellerini listelediğimiz bu yazıda en şık ve gösterişli modelleri sizlere tanıtıyoruz. Bu modelimiz de sadece el çantası olarak kullanılabilen ve oldukça gösterişli olan bu model biraz da pahalı. Listemizdeki diğer modellere nazaran biraz daha pahalı olan bu modeli tercih ederseniz hem pişti olma ihtimaliniz çok düşük olabilir hem de son derece şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu hasır çantayı üzerindeki aksesuarlarının şıklığı ve uyumu sayesinde çantanıza göre bir kombin yaparak çok şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Jut Bolmeli Hasir Canta Modelleri - Hasır Çanta Modelleri

Hasır Çanta Jüt Bölmeli Modelleri

Bulunduğunuz ortamın en ilgi çekeni, bakan insanların dönüp bir daha baktığı biri olmak istiyorsanız bu çanta bunun için yaratılmış hasır çanta modelleri arasında hem klasik bir havaya sahip olan hem de çok modern ve şık bir görünüme sahip olan jüt bölmeli çanta modeli kadınlar tarafından çok fazla tercih edilen ve sevilen bir modeldir. Çantaya uygun bir kombin yaparak çok şık ve gösterişli bir görünüme sahip olmak sizin elinizde.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.