Aktif Moda

Badem Göz Dolgusu ameliyatı zararlı mı?

02.04.2021
2.249
Badem Göz Dolgusu ameliyatı zararlı mı?

Badem göz ameliyatı göz çevresindeki yaşlılık belirtilerini ortadan kaldıran bir estetik işlemidir bu ameliyat zararlı mı? Ameliyat olanların yorumları öncesi ve sonrası before after gibi fotoğraflara göz atabilirsiniz. Göz çevresi yaşlanma belirtilerini en çok ortaya çıkaran yüz bölgesidir. Zamanla hem mimik hareketlerine bağlı olarak hem de zamana karşı cildin dayanamaması neticesinde göz ve çevresinde birtakım yıpratıcı etkiler ortaya çıkar. Bu etkiler de kendini çökme ve sarkma ile belli eder. Badem göz dolgusu işlemi de bu süreçte ortaya çıkmaktadır. 

Hem kadınların hem de erkeklerin göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklardan şikâyet etmesi bu dolgu işlemini yaptırmalarına neden olmaktadır. Yaşlı ve yorgun bir yüzden şikâyet edenler için son derece toparlayıcı bir işlemdir. Bu işlemin en çok yaptırılma nedenleri üst göz kapağı bölgesinde çukur görüntüsü meydana gelmesi, kaşın kuyruk kısımlarının sarkması ve alt göz çevresinde çökme meydana gelmesidir. 

Badem göz dolgusu işlemi ile bu sorunların tamamen ortadan kalkması sağlanmaktadır. Bu uygulamayı estetik kaygıları olan hemen herkes yaptırabilmektedir. Genel olarak 25 yaş üzerinde ki birçok kişi tercih etmektedir. 

Badem Göz Dolgusu Before After

badem goz ameliyati erkek yorumlari - Badem Göz Dolgusu ameliyatı zararlı mı?

Son derece iri ve güzel göz yapısına sahip olmak isteyenler için badem göz dolgusu oldukça ilgi çekmektedir. Uygulama sırasında lokal anestezi uygulamaktadır. Bununla birlikte 3 ya da 4 tane dikiş atılmaktadır. Bununla birlikte uygulama sırasında kişilerin hastanede yatması da gerekmiyor. Hastalar rahatlıkla konuşabiliyor ve günlük yaşamlarına devam edebiliyorlar. 

15 dakika kadar kısa bir süre içerisinde tamamlanan bu işlem sırasında herhangi bir kızarma ya da morluk hissi meydana gelmiyor. Badem göz dolgusu yaptırdığınız taktirde 1.5 yıl bunu kullanabilme avantajına sahip oluyorsunuz. Uygulama sonrasında da rutin işlerinize dönebilme imkânı vardır. Ancak yine de çeşitli yan etkilere karşı doktor uyarılarından dışarıya çıkmamanız gerekmektedir. 

İlginizi Çekebilir  Salaş Topuz Modelleri: Ensede ve Dağınık

Badem Göz Dolgusu Ağrı Oluşturur Mu?

badem goz ameliyati oncesi ve sonrasi - Badem Göz Dolgusu ameliyatı zararlı mı?

Badem göz dolgusu herhangi bir şekilde ağrı hissi oluşturmamaktadır. Kişilere uygulama öncesinde lokal anestezi uygulanıyor. Bu edenle de herhangi bir ağrı hissi oluşmamaktadır. Bu estetik uygulama sonrasında kanama, morluk ve ödem oluşumu gerçekleşmiyor. Bu da bu dolgu türünün tercih edilmesinde ki en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. 

Dolgu enjeksiyonları kanül aracılığı ile yapılmaktadır. Bu da uygulama sonrasında kolay kolay bir yan etki ortaya çıkarmamaktadır. Günümüzde birçok kişinin yararlandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Badem göz dolgusu yaptıran kişiler son derece geç ve dinamik bir görünüm kazanma şansı elde etmektedir. 

Bu estetik uygulama kişilerin bakışlarına bir derinlik kazandırmaktır. Aynı zamanda daha genç ve dinamik bir yüz ifadesi vermektedir. Bu estetik uygulamanın fiyatları ise değişiklik göstermektedir. Göz çevresinde ki tahribatın durumu, doktorun uzmanlığı ve uygulamanın ne kadar süreceği gibi konular fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer almaktadır. Badem göz dolgusu yaptırmayı düşünen kişilerin alanında uzman bir estetik cerrahından hizmet alması gerekmektedir. Kısa süren bir uygulama olsa da profesyonellik isteyen uygulamalardandır. 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.