Aktif Moda

Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri

Hem zarafete hem de şıklığa önem veren kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç modellerinden biri topuzdur. Eğer siz de topuzları çok seviyorsanız ve hayatınızın her alanında kullanıyorsanız ancak yeni modeller de öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazıda sizler için en şık, en güzel ve en gösterişli dağınık topuz modellerini inceleyeceğiz. Topuz, kadınların çok sevdiği bir modeldir ve hiç modası geçmeyen bir saç modelidir. Saçlarınızın kötü göründüğü anlarda bile hızlıca topuz yapabilir ve çok şık ve gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kısacası topuz kadınlar için kurtarıcı gibidir.

Duz Topuz Modelleri - Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri Düz

Saçlarınızın hem dağınık hem de bir yandan oldukça şık ve düz görünmesini istiyorsanız bu madde sizler için. Bildiğiniz gibi topuz modelleri çok kolay bir şekilde yapılabiliyor bu modelimiz de öyle. Saçlarınızın sık ve gür görünmesini istiyorsanız bu topuz modeli tam da sizin ihtiyacınız olan bir modeldir. Yukarı kısımdan rahat bir şekilde bağlanan, çok kısa süre içinde yapılabilen bu topuz modeli sırt dekolteli elbiselerle tamamlayarak son derece şık olabilirsiniz. Bu modeli isterseniz özel gecelerinizde, davetlerde de yapabilir ve insanların bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz.

Cicekli Daginik Topzu - Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri Çiçekli

Bu modelimiz de özel günlerinizde, önemli toplantılarda kısacası sizin için önemli ve özel olan her yerde tercih edebileceğiniz bir topuz modelidir. Normalde topuzlar çok kısa sürede yapılabildiği için çok tercih edilen saç modelleridir. Dağınık topuz modelleri listemizin bu maddesindeki topuzumuzun yapımı biraz zor ancak görünümü son derece şık ve gösterişli. Normalde bir dakikadan az bir süre içerisinde yapılabilen topuzlardan ziyade kuaförünüzle birlikte yapmanız gereken bir model olan bu modelimiz size çok yakışacak. Bu modeli saçınıza takacağınız aksesuarlarla taçlandırabilirsiniz.

Sade Daginik Toguz Modelleri - Dağınık Topuz Modelleri

Sade Dağınık Topuz 

Eğer yakın zamanda bir düğününüz, nişanınız varsa ve en mutlu günlerinizden biri için çok şık ve gösterişli bir saç modeli yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Herkes en güzel gününde en güzel kişinin kendisi olmasını ister. İnsanların bakınca dönüp tekrar bakacağı bir saç modeli arıyorsanız bu madde tam da size göre. Sade modeli hem sade hem de son derece şık ve gösterişli bir modeldir. Dağınık topuz modelleri arasındaki belki de en zarif topuz modellerinden birisidir. Kadınlar tarafından da özel günlerinde en çok tercih edilen modellerden biridir bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Su Dalgasi Daginik Topuz - Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri Su Dalgası

Yukarıdaki modelimiz gibi özel günlerinizde insanların dikkatini çekebileceğiniz, bakışları üzerinizde toplayabileceğiniz bir model daha var. O da su dalgası. Bu model saçlarınızın kenarlardan birkaç telin aşağıya doğru sarkarak su dalgası haline gelmesiyle oluşmaktadır. Arkada da dağınık bir topuz ile harika bir görünüme sahip olabilirsiniz. İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz bu model genellikle özel günler için kullanılıyor. Özel akşam yemeklerinden tutun da nişana kadar kadınlar tarafından çok sık tercih edilen bu saç modelini daha önceden yapmadıysanız mutlaka bir şans vermelisiniz.

Orgulu Daginik Topuz Modelleri - Dağınık Topuz Modelleri

Örgülü Dağınık Topuz

Yazımızın en başında da bahsettiğimiz gibi kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç modelleri topuzlardır. Eğer siz de bir dakikadan daha kısa bir süre içinde yapabildiğiniz ve saçlarınızı bir anda bambaşka bir görünüme çeviren topuzları çok seviyorsanız ancak yeni topuz modelleri de denemek istiyorsanız bu yazı tam da size göreydi. Son modelimiz olan örgülü modeli de çok şık ve gösterişli bir topuz modelidir. Bu modelde saçlarınızın arka kısmını örgülü bir şekilde yaparak insanların bakışlarını üzerinize çekmeniz mümkün. Bulunduğunuz ortamın en güzel kadını olmak istiyorsanız denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.