Aktif Moda

Düğüne Giderken Neler Giyilir?

12.11.2018
451
Düğüne Giderken Neler Giyilir?

Başkalarının özel gününe giderken elimizden geldiğince özenli ve güzel görünmeyi isteriz. Bayanlar için düğünde giyecekleri elbise gidecekleri düğünün kimin olacağına göre değişir. Aynı zamanda düğünün olacağı mevsimin de düğünde giyeceğiniz elbise üzerinde etkisi bulunuyor. Düğüne giderken neler giyilir? Eğer bir yakınınızın düğününe gidecekseniz çok süslü ve zarif elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Abiye elbiseler yakın birisinin düğününe giderken oldukça kullanışlı olacaktır. Kış mevsiminde kadife kumaş abiye elbise modelleri tercih edilirse çok daha düzgün kombinler oluşturulabilir.

Düğün Abiye Elbise Modelleri

Düğün Abiye Modelleri 2019

Düğüne giderken neler giyilir? Sorusunun değişmeyen cevabı tabii ki abiye elbiseler. Abiye elbise modellerine göz atarken mutlaka kendi vücut tipinize uygun formda olacak şekilde ve ten renginize uyumlu olan bir elbise modeli denemelisiniz. Uzun boylu ve zayıf fiziği bulunan hanımlar mutlaka balık formdaki abiye elbise modellerini tercih etmeliler. Bir yakınınızın düğününe gidecekseniz taş işlemeli abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça şık görünen bu abiye modeli ile sade topuklu ayakkabıları kombinleyebilirsiniz.

Armut tipinde bir vücuda sahipseniz balık formdaki elbise modellerinden uzak durmalısınız. Bunun yerine A kesimi elbise modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. A kesim abiye elbiseler akrabanızın düğününe katıldığınızda da giymek için çok uygundur. Akraba düğünlerinde biraz daha şıkır şıkır süslü abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında şifon kumaştan yapılan A kesim abiye elbiseler çok daha şık görünmenize yardımcı olacaktır. Kış aylarında biraz daha kalın kumaştan yapılan elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Abiye Elbise Modelleri 2019

Düğüne Giderken Neler Giyilir?

Peki resmi Düğüne Giderken Neler Giyilir? Yani çok yakın olmadığınız eşinizin patronu ya da uzaktan bir akrabanızın düğününe giderken daha sade parçalar tercih etmelisiniz. Bu tip durumlarda biraz daha resmi görünmek isteyebilirsiniz. Pantolon – ceket kombini sizin için oldukça uygun olacaktır. Biraz daha çarpıcı görünmek için kırmızı bir ruj tercih edebilirsiniz. Elbise tercih etmek istiyorsanız biraz daha sade ve desensiz elbise modellerini tercih ederek resmiyetinizi koruyabilirsiniz. Elbisenizi şık topuklu ayakkabılar ile kombinlemeyi unutmayın.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2019 Yatak Örtüsü Modelleri başlıklı konuda; 2018 Yatak Örtüsü Modelleri, 2019 - 2018 Yatak Örtüsü Modelleri ve Örnekleri ve 2019 Yatak Örtüsü Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof