Aktif Moda

Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek çocuklar için saç kesimleri çok önemli bir konu oldu artık. Yaşı kaç olursa olsun yakışıklı görünmek isteyen ve yakışıklılığından taviz vermeyen erkek çocukları için saç modeli seçiminde dikkatli olmalısınız. Bu yazımızda sizler için erkek çocuk saç modellerini inceleyeceğiz. Her saç modeli her erkek çocuğa yakışmayabiliyor. Bu yüzden saç modeli seçiminde oldukça dikkatli olmalısınız. Çocuğunuzun da memnun kalacağı bir model seçmelisiniz. Erkek çocuklar için çok fazla saç modeli var ve önemli olan çocuğunuza yakışacak ve çocuğunuzun konforunu kısıtlamayacak bir model bulmaktır.

Dalgali Sac Modelelri  - Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri Dalgalı

Bu model 1980’li yıllarda ülkemizin en popüler ve en çok tercih edilen saç modellerindendi. Günümüzde pek tercih edilmese de çocuklar tarafından sık tercih edilen bir modeldir. Eğer siz de çocuğunuza bir saç modeli yaptırmak istiyorsanız ancak karar veremediyseniz çocuğunuzun da rahat edeceğini düşünüyorsanız aslan yelesi saç modeli olan dalgalıyı tercih etmek için daha fazla beklememelisiniz. Çocukların havasına hava katan dalgalı modelini çocuğunuz çok sevecek. Uzun bir saç olduğu için çocuğunuzun da rahat edip etmeyeceği konusunu iyi düşünmeniz gerekiyor.

Subay Modelleri - Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Subay

Bu model çok iddialı bir saç modelidir. Erkek çocuk saç modelleri arasındaki en iddialı ve en şık saç modellerinden biri olan subay modelini mutlaka çocuğunuza denetmelisiniz. Eğer çocuğunuzun yüzü güzelse ve neredeyse hiç saç olmadan da sırıtmayacağını düşünüyorsanız bu modeli mutlaka denetmelisiniz. Yaz aylarında adeta kurtarıcı gibi olan ve hiç terlememesini sağlayan subay modeli kış aylarında biraz üşütebilir çocuğunuzu. Çocukluktan sonra büyüdüğünde ve askerlik çağına geldiğinde de mutlaka yaptıracağı subay modelini küçükken de yaptırarak güzel bir anı oluşturabilirsiniz.

Cizgili Sac Modelleri - Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri Çizgili

Son yıllarda erkek çocukları tarafından çok sık tercih edilen bu saç modelinin bu kadar tercih edilmesinde büyük pay sahibi olan futbolcu Cristiano Ronaldo’dur. Ona özenen ve onun gibi olmak isteyen çocuklar onun yaptığı gibi saçlarının yanına çizgi çektirmeye bayılıyorlar. Eğer sizin çocuğunuz da bu tarz yenilikleri seviyorsa ya da Cristiano Ronaldo hastasıysa bu modeli yaptırmayı teklif ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Çizgili modeli son yıllarda erkek çocuk saç modelleri arasında en popüler modellerden biri haline gelmiştir. Bu yazımızın da en havalı saç modellerinden birisi çizgili modelidir.

Degisik Modeller - Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Değişik

Çocuklarınız süper kahramanlara, futbolculara bayılıyor ve onları çok seviyorsa eğer onlar için harika bir teklifte bulunabilirsiniz. Yaz tatilinde ya da 15 tatil döneminde yani okulun olmadığı bir sırada çocuğunuzun sevdiği süper kahraman ya da başka bir şeyle alakalı bir saç modeli yapabilirsiniz. İşini bilen bir kuaföre giderek örnek vermek gerekirse Batman’in ya da Superman’in logosunu oğlunuzun saçının kenarına yaptırarak ona unutamayacağı bir anı yaşatabilirsiniz. Ancak uyarmakta fayda var bu saç modeli saçın uzama hızına bağlı olarak genelde 10-15 gün arasında kapanmaya başlamaktadır.

Mohawk Modelleri - Erkek Çocuk Saç Modelleri

Erkek Çocuk Saç Modelleri Mohawk

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi erkek çocuklar için en güzel, en şık saç modellerini listelediğimiz bu yazımızdaki en sıra dışı ve en ilginç saç modeli olan “mohawk” modeli son dönemin trendlerinden biri olarak kabul ediliyor. Mohawk saç modeline şekillendirme ile çok farklı şekiller verebilir ve çok eğlenceli sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Küçük çocuklar için çok farklı ve çok eğlenceli bir saç modeli olan “mohawk” modelini çocuğunuz çok sevecek ve bu saç modeli ile çok eğlenecek.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.