Aktif Moda

Gelin Başı Modelleri 2020

Gelin Başı Modelleri 2020

Düğün en önemli güzel günlerimizden bir tanesi. Her kadın düğününde şık ve güzel görünmek ister. Düğünü yapacağınız mekana ya da elbiseye göre bir saç modeli tercih edebilirsiniz. Gelin başı modelleri 2020 düğün sezonunda biraz daha sade ve şık modellerden oluşuyor. Gelinliğinizin modeli biraz daha sade ise balerin topuzunu ya da Retro saç modellerini deneyebilirsiniz. Özellikle 1940 – 1950 yıllarında tercih edilen saç modelleri bu sezon çok tercih ediliyor. Özellikle vintage balık gelinlik modelleri ile bu saç modeli çok tercih ediliyor.

Açık Gelin Saçı Modelleri 2020

Gelin Topuzu Modelleri 2020

Düğünlerde topuz saç modelini tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. 1920’lerin popüler saç modelleri ile birlikte çok tercih edebilirsiniz. Gelin başı modelleri 2020 sezonunda biraz daha popüler modellerden oluşuyor. 1920’lerde tül ile birlikte ortadan ikiye ayrılmış saç modelini tercih edebilirsiniz. Biraz daha Retro bir görünü oluşturmak için inci saç aksesuarı tercih edebilirsiniz. Bu saç modeli dantelli gelinlik modelleri ile birlikte tercih edilebilir.

Biraz daha sade kesimli prenses gelinlik modelleri ile birlikte az dikkat çekici modelleri tercih edebilirsiniz. Saç aksesuarı olarak beyaz sade çiçek modelleri tercih edebilirsiniz. Tel tokaya geçirilmiş çiçekleri saçınıza tutturabilirsiniz. Saçınızda perçemleriniz bulunuyorsa önden bir iki tutam saç bırakabilirsiniz. Biraz daha sofistike görünmek için enseden topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Ense topuzlarında biraz daha şık görünmek için örgü de tercih ediliyor. Bu sayede herhangi bir saç aksesuarına ihtiyaç duymadan çok daha şık ve sofistike görünebilirsiniz.

Farklı Gelin Başı Modelleri 2020

2020 Gelin Saç Modelleri

Kısa saçlı hanımlar genellikle topuz modelleri yerine saç aksesuarları tercih edebilirsiniz. Çiçekli saç aksesuarı ile çok daha şık görünebilirsiniz. Gelin başı modelleri 2020 sezonunda sofistike görünmek moda. Özellikle kıvırcık saçlı hanımlar saçlarını açık bırakarak çok daha şık görünebilirler. Büyük taşlı saç aksesuarları ile birlikte tercih edebilirsiniz. İri taşlı saç tokası modelleri ile birlikte aslında Retro bir görünüme sahip olabilirsiniz. Özellikle sade ya da taşlı gelinlik modelleri ile birlikte çok daha şık görünebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Prenses Gelinlik Modelleri 2020 başlıklı konuda; 2019 Prenses Gelinlik Modelleri, 2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Prenses Gelinlik Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof