Aktif Moda

İştah Açacak Yemek Odası Takımı Modelleriyle Tanışın

30.01.2022
506
İştah Açacak Yemek Odası Takımı Modelleriyle Tanışın

İder Mobilya’nın kullanışlı yemek odası takımları ile yemek alanlarınızda hoş görünümler ve konforu aynı anda yakalayabilirsiniz. Keyifli sofralara eşlik eden takımlar, birbirinden farklı tasarımları ile her yaşam alanına uyum sağlar Yemek odası takımları genel olarak ahşap ve metal malzemeler kullanılarak üretilir. Farklı renklerdeki takımlar, evinizin diğer mobilyaları ile uyum sağlayan modellere sahiptir. Genelde salon ve mutfaklarda kullanılan yemek odası takımları dekoratif görünümler yakalamanızı sağlayarak evinizi güzelleştirir. Yemek odası takımları klasik, modern ve sofistike görünümleri ile sofralarınıza şıklık katarak yemek davetlerinize de ev sahipliği yapar.

Yemek Alanlarını Güzelleştiren Mobilyalar

Yaşam alanlarının en keyifli yerlerinden olan salon ve mutfaklarda kullanılan yemek masaları keyifli sofralarınıza eşlik eden mobilya çeşitlerindendir. Yemek masalarının sandalye ve konsol ile birleştirilmiş hallerine yemek odası takımları denilmektedir. Takımlar genel olarak bir yemek masası, sandalyeler, konsol ve bazı tamamlayıcı aksesuar parçaları ile oluşturulur. İder Mobilya’nın her türlü zevke ve mobilyaya uyum gösteren yemek odası modelleri mevcuttur. Yemek alanlarında hoş bir ambiyans yakalamak için yemek takımlarından kullanımınıza en uygun modelleri seçerek her yemeğinizi özel kılabilirsiniz. Takımların içinde bulunan her parça kaliteli materyaller ile üretilmiş olup hoş tasarımlara sahiptir. Takım içerisindeki parçalar kullanılacakları mekanın özelliklerine göre konumlandırılabilir. Konsol üzeri tamamlayıcı bir parça olan konsol aynaları duvara monte şekilde ya da konsol üzerinde duvara dayalı olarak kullanılabilir. Aynalar bulundukları ortama şıklık ve derinlik sağlayan aksesuar olduğu için yemek alanınızın olduğundan daha geniş ve ferah görünmesine katkı sunar.

yemek odasi takimi 1 - İştah Açacak Yemek Odası Takımı Modelleriyle Tanışın

yemek odası takımı 1

Farklı Yemek Odası Takımı Modelleri ile Dekoratif Görünüm Yakalayın

Yemek masaları, konsol ve sandalyelerde görmeye aşina olduğunuz kahverengi tonlarının yanı sıra gri, beyaz, bej gibi tonlara sahip olan takımlar, her beğeni ve zevke hitap eder. Açık renklerdeki tonlara sahip takımlar bulundukları mekanı olduğundan daha geniş göstererek derinlik sağladığı için küçük alanlarda kullanılabilir. Takımların konsol, yemek masası ve sandalyelerindeki renk kullanımı tüm takımın ahenk içinde olmasını sağlar. Koyu renkler ile genelde gümüş renkteki metal sandalye ayakları ve konsol kulpları, açık renkler ile gümüş ve gold tonları kullanılır. Renklerin beden ve ruh üzerine etkisi düşünüldüğünde tercihinizi yaratmak istediğiniz ambiyansa göre oluşturabilirsiniz. Örneğin; gri tonları yemek alanlarınızda dengeli ve göz yormayan bir dinginlik oluşturmanıza katkı sağladığı gibi, modern görünümü ile stil sahibi bir alan yaratmanızı da sağlar.

İlginizi Çekebilir  Tahta Paletlerle Neler Yapılır?

Tasarım ve İşlevsellikleri ile Dikkat Çeken Parçalar

Bir yemek odası takımı içinde dört ya da altı sandalye bulunmaktadır. Ailenizin üyelerinin sayısı ve yaşam alanınızın büyüklüğüne göre sandalye sayısı tercihinde bulunabilirsiniz. Küçük alanlar için son derece işlevsel olan banklar da sandalyeler ile birlikte kullanılabilir. Bank içeren takımlar ile hem yerden tasarruf edebilir hem de yemek alanınızda modern bir şıklık yaratabilirsiniz. Takımların içerisindeki bir diğer parça olan konsollar çekmeceli ya da kapaklı bölmeleri ile birçok eşyayı muhafaza etmenizi sağlayan son derece işlevsel ürünlerdir. Yemek takımları ve benzeri yemek araç gereçlerini koyabileceğiniz konsolların yüzeyinde ise istediğiniz eşyaları sergileyebilir, kendi zevkinize uygun hoş dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Yemek Alanlarında Özgün ve Konforlu Bir Şıklık

Sevdiklerinizle kuracağınız sofralarda keyifle vakit geçireceğiniz yemek yeme alanlarında size eşlik edecek yemek odası takımları klasik ve modern tarzı birleştiren tasarımları ile İder Mobilya’da. İder Mobilya’nın kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen yemek odası takımları tasarımları ile evinize özgün bir hava katacağı gibi işlevselliği ile kullanım kolaylığı da sağlar. Son derece konforlu olan yemek odası takımları, sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirmenize katkı sunar. Yemek alanlarınızda dekoratif ve stil sahibi bir görünüm yakalamak için İder Mobilya’nın yemek odası takımlarına göz atabilir, uygun fiyatlar ile yemek alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.