Aktif Moda

Kumrala Yakışan Kıyafet Renkleri

Kumrala Yakışan Kıyafet Renkleri

Eğer kumral renk bir saçınız varsa gerçekten çok şanslısınız. Neredeyse her renkle uyum sağlayan bir saç yapısına sahipsiniz. Ayrıca saçınızın şık duruşu sayesinde de kıyafetleriniz bile sizin üzerinizde daha güzel görünecektir. Eğer saçınızı yeni yeni kumrala boyadıysanız ve içinizde hangi renk giyinmem gerekiyor stresi barındırıyorsanız daha fazla endişelenmenize gerek yok. Çünkü kumrala yakışan kıyafet renklerini sizin için en güzel kombinlerle bir araya getirdik. Hangi tende olursanız olun kumral saç rengini kullanacaksınız güneş gözlüğü ile kombinleyebilirsiniz.

kumrala yakışan kıyafet renkleri

Kumrala Yakışan Kıyafet Renklerinde Siyah

Eğer saçınız kumral renkte ise siyah giyince saçınızın ön plana nasıl çıktığını fark etmişsinizdir. Kumrala yakışan kıyafet renkleri arasında siyah renk çok yakışır. Özellikle de küllü kumral saç rengine sahipseniz ihtiyacınız olan tek şey siyah renkte bir tişört ya da bir bluz. Siyah renk sizin saç renginizin ön plana çıkarmasını sağlayacak ve saçlarınız çok şık olacak. Eğer üstünüzü siyah tercih edip pantolon olarak farklı renk seçmek isterseniz koyu mavi jeanler ile siyah çok yakışacaktır. Özellikle siyah çıtçıtlı bodynin üzerine mom jeans çok yakışacaktır. Halka küpeler ve kolyeler ile kombininizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

kumrala yakışan kıyafet renkleri

Beyaz Tenli Kumrallar İçin Tavsiyeler

Beyaz tenliler, ten renklerinin sayesinde biraz daha şanslılar diyebiliriz. Çünkü tenlerine çoğu renk yakışıyor. Ama eğer beyaz tenli bir kumralsanız o zaman kesinlikle koyu renk tercih etmelisiniz. Zaten biliyorsunuz ki kumrala yakışan kıyafet renkleri için en başı çeken renk siyah gibi koyu renkler. Bir süre sonra siyah renkten bıkarsanız lacivert rengin bir iki ton açık rengini giyinebilirsiniz. Koyu renk giyinmeniz sizin saçınızı ön plana çıkaracağı gibi aynı zamanda da saçlarınızın canlı ve gür görünmesini de sağlayacaktır.

kumrala yakışan kıyafet renkleri

Buğday Tenli Kumrala Yakışan Kıyafet Renkleri

Bence kumral saç rengi en çok buğday tenlilere yakışıyor. Özellikle doğru kombin edildiği zaman kumral ve buğday tenlilerin uyumu çok güzel. Küçük bir detay olan deri ceket ve kot ceket bile buğday ve kumral uyumu içinde olanların çok güzel görünmesine sebep oluyor diyebiliriz. Özellikle diğer ten rengine sahip olanların yanı sıra buğday tenli kumral saça sahip olanların giyebileceği renk çeşidi daha fazla. Saçlarınızı uzun bırakmanız kumral saç rengine sahip olduğunuzu daha belirginleştirecektir.

En iddialı renklerden biri olan kırmızı renk en çok buğday tenli kumral saç rengine sahip olanlara yakışıyor. Bu kadar canlı bir renk olması enerjinizi yükselteceğine eminim. Ama bu renk güzelliğinizi ortaya çıkaracağı gibi bir de saçınızı da öne çıkaracaktır. Ne yazık ki saçınız kırık ve cansız görünüyorsa, ön planda olan saçlarınız değil kırmızı rengin asilliği olacaktır.

kumrala yakışan kıyafet renkleri

Esmer Kumrala Yakışan Kıyafet Renkleri

Kumral renk her renge çok yakıştığı gibi esmer renge de çok yakışıyor. Özellikle gri renk ile kombin yapıldığı zaman saçlarınızın canlılığı ve rengi ortaya çıkacak ve çok güzel görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle kışın daha da güzel olmak isterseniz füme rengi ya da gri rengi bir bere kullanarak saçınız ön planda ve şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında eğer esmer ve kumral saç rengine sahip iseniz istediğiniz her zaman baştan aşağı beyaz giyinebilirsiniz. Hem saçınızın rengine hem de teninizle uyum sağlayacaktır. Özellikle saçınızı topuz yapıp beyaz bir elbise giyerseniz takacağınız küpeler ve kolyeler altın renginde olmalıdır. Hem beyaz elbise ile uyacak hem de saçınıza ek olarak ışıltı katacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Maya ile Saç Boyası Nasıl Akıtılır? başlıklı konuda; Evde Saç Boyası Nasıl Akıtılır, Maya ile Saç Boyası Nasıl Akıtılır? ve Maya ile Saç Maskeleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof