Aktif Moda

Yaz 2020 Modası

Yaz 2020 Modası

Yaz 2020 Modası

Havalar mart ayına girmemizle birlikte iyice ısınmaya başladı. Bahar aylarının gelişi yazın habercisi. Yaz 2020 Modası, doğallıktan yana. Fresh ve ara renklerin olduğu modeller bu yaz bomba gibi mağaza vitrinlerinde yer almaya başlıyor. Geçişli renklerin yer aldığı koleksiyonlarda lila ve açık lavanta sadeliği simgeleyecek renklerden olacak gibi görünüyor.

Yaz 2020 Modası lavanta ve lila dışında tabi ki vazgeçilmez renklerden olan beyazın da modası. Beyaz denimler, beyaz elbiseler, beyaz bluz ve aksesuarlar oldukça sık karşımıza çıkacak detaylardan olacak. Beyazın sadeliği ve ferahlığı bu senenin modasını yakalayacak ve bolca kullanılacak.

Gelelim transparanlara. Transparan hangi sene olursa olsun kullanılmaya devam eden yegane parçalardan bir olmaya devam ediyor. Yaz aylarında da vücudu ön plana çıkaran transparanlar aynı zamanda zarafeti ve şıklığı da temsil edecek. Yumuşak ve daha ince dokulara sahip kumaşlardan olan transparanlar şıklık ve rahatlık sağlayacak.

Pastel renklerdeki takım elbiseler de bu yıl yaz modasına hakimiyet sağlayacak gibi görünüyor. Yaz Modası pastel tonların her renginde takım elbiseyi bünyesinde barındırıyor. Pastel tonlar dışında göz alıcı pembe de bu sene gerçekten de göz alacak. Halk ağzında çingene pembesi olarak bilinen dikkat çekici bir renk olan capcanlı pembe bu sene sizleri yaz mevsimiyle birlikte karşılayacak ve Yaz 2020 Modası na damga vuracak.

Geçtiğimiz yıl moda olan desenli denimler bu sene yine spor giyimdeki yerini korumaya devam edecek. Çiçek işlemeli veya desenli denimler farklı desenleri bünyelerinde barındırarak bu yaz sezonu görücüye çıkıyor. Yaz sezonu demişken canlı renkler olmazsa olmazlardan tabi. Capcanlı turuncu, pembenin hakimiyetinin yanında yer alıyor. Turuncuyu tamamlamak için de koyu renkler ona eşlik edecek.

Aksesuarlara bakacak olursak küçük daha doğrusu oldukça küçük çantalar bu yazın en sık rastlanan parçalarından biri olacak. XS çanta modelleri özellikle de yaz gecelerinin vazgeçilmezi olacak parçalardan biri gibi görünüyor. Hem pastel hem canlı tonların yer aldığı ve karma bir renk cümbüşünün olduğu Yaz 2020 Modası sizleri bekliyor!

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof