Aktif Moda

Akıllı Bahçe Sulama Sistemiyle Yetiştirebileceğiniz 7 Bitki

01.08.2022
312
Akıllı Bahçe Sulama Sistemiyle Yetiştirebileceğiniz 7 Bitki

Türkiye’de bir ilk olan Arzum vahaa akıllı bahçe sulama sistemi evde olmadığınız zamanlarda dahi bitkilerinizin her zaman canlı kalmasını sağlar. Lansmana özel fiyatlarla sunulan bu ürünle aynı anda 18 bitki yetiştirebilirsiniz. Her evin akıllı bir bahçesi olmasını mümkün kılan sulama sistemi, sulamanın yanı sıra akıllı ışıklandırmaya da sahiptir. Altı saksı kapasitesi olan ürün en az 6 tane bitki için uygundur.

Akıllı bahçe sulama sistemi son dönemlerin en büyük yeniliklerinden biri olup 365 gün boyunca bitki büyütebilmenize yardımcı olur. Bitkinin dönemine göre yetiştirme, çimlendirme ve meyveleme olmak üzere üç farklı ışık modu vardır. Işık modları arasında geçiş yapmak için tek tuşa basmanız yeterlidir. Mobil uygulama entegrasyonunu olması size rahat kullanım olanağı sunar. İlk günden hasat gününe kadar tüm aşamalar kontrollü şekilde ilerler. Sulama sistemine ait parçaların çıkarılabilir olması sayesinde ürünün temizliği kolaydır. Bu sistem ile yetiştirebileceğiniz bitkiler şu şekildedir:

Fesleğen

Hoş kokusu ile evlerde sıklıkla tercih edilen bitkilerden biri olan fesleğen ışıklı ortamlarda yetişir ve çok fazla suya ihtiyaç duymaz. Torflu ve humus bakımından zengin topraklar bu bitki için uygundur. Orta boyutlu olan saksılarda rahatlıkla yetiştirilebilir.arzum wahaa - Akıllı Bahçe Sulama Sistemiyle Yetiştirebileceğiniz 7 Bitki

Mor Reyhan

Arzum vahaa akıllı bahçe ile yetiştirebileceğiniz reyhan saksıda kolayca büyür. Gerekli ışık ve sulamayı sağladığınızda reyhan bitkisinden yüksek verim alabilirsiniz. Besin değeri bakımından zengin olan toprak türlerine ekebileceğiniz bu bitkinin tohumunu çiçeklerinden elde edebilirsiniz.

Aloe Vera Bitkisi

Hem güzellik hem de tıp alanlarında kullanılan aloe vera bitkisi günümüzde oldukça popülerdir. Dipten yavru vererek çoğalan bu bitki evde kolayca yetiştirilebilir. Hava sıcaklığından dolayı yazın en geç iki üç günde bir sulanması gerekir.

İlginizi Çekebilir  Bodo Hediye Anlayışına Farklı Bir Boyut Getiriyor!

Çilek

Saksıda çilek yetiştirmek pek çok kişinin hobileri arasında yer alır. Geniş saksılar bu işlem için daha uygun olup çilek tohumu türünün saksıya özel olması önemlidir. Bu bitki güneşi ve nemi sevmesiyle bilinir.

 

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.