Balık Abiye Elbiseler

Balık Abiye Elbiseler

BALIK ABİYE ELBİSE MODELLERİ

Düğünlerin ve özel gecelerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında abiyeler yer almaktadır. Kadınların böyle özel günlerde oldukça fazla tercih ettikleri abiye modelleri arasında ise en çok tercih edilenlerinden birisi balık abiye elbiseler ve modelleridir. Özellikle vücuduna ve kilosuna güvenen kadınların tercih ettiği balık abiye elbiseler ve modelleri, bireyleri olduğundan hem ince hem de uzun göstermekte ve bunların yanında oldukça şık bir görüntü çizmektedir.

En çok tercih edilen balık abiye modelleri ise şu şekildedir:

Straplez Balık Abiye Şıklığı

En çok tercih edilen balık abiye kıyafetler arasında straplez modeller yer almaktadır. Ayaklara kadar uzanan ve straplez görüntü ile boynun daha ince görünmesine yardımcı olan bu straplez kesim balık abiye modelleri kadınların en çok tercih ettikleri özel gün kıyafetleri arasında yer almaktadır. Altına giyilen yüksek platform topuklarla kombinlendiğinde kadınların olduğundan daha uzun gözükmesine de destek vermektedir. Özellikle kısa ya da orta boylu kadınların tercih ettiği bu model balık abiye elbiseler arasında en çok kullanılanı ve en şık gözükenidir.

Asimetrik ve Kabarık Abiyeler

Balık abiye modelleri denildiğinde en dikkat çekici parçalar arasında paçaları tüllerle süslenmiş abiye modelleri yer almaktadır. Yerlere kadar uzanan balık modelleri paçalarında tüllerle ya da kabarık parçalarla süslendiğinde daha gösterişli ve çekici bir hava yaratmaktadır.

Kırmızı Balık Abiyelerdeki Şıklığı

Her abiye modelde olduğu gibi balık abiye modellerinde de kırmızı rengi oldukça şık ve iddialı duran bir renktir. Adeta kırmızının yakışmayacağı kadın yok denilebilir. Bunun yanında bir de kırmızı rengi yerlere kadar uzanan balık abiyeler ile birleşince daha dikkat çekici olmaktadır. Üstelik kırmızı balık abiyelerde tercih edilen bir diğer kesim modeli ise sırt dekoltesidir. Bu tür elbiseler genelde yerlere kadar ve vücudu kapatan modeller olduğu için sırt dekoltesi oluşturmak balık modellere hareket ve seksilik katmaktadır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tesettürlü Gelin başı Yeni Modelleri başlıklı konuda; gelin başı, tesettür gelin başı modelleri ve tesettürlü gelin başı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.