Aktif Moda

2022 Tesettür Abiye Modelleri

04.09.2022
2.439
2022 Tesettür Abiye Modelleri

Düğün ve mezuniyet sezonu yaklaşırken hanımlar da kendisine abiye elbise bakmaya başladı. Gideceğiniz etkinliğe göre elbise rengi tercih etmelisiniz. 2022 tesettür abiye modelleri gideceğiniz etkinlik ile uyumlu olmalıdır. Tesettürlü hanımlar abiye elbise tercih ederken çok daha şık görünmek için işlemeli ve desenli modelleri tercih edebilirler. Bu sezonun en popüler renklerinden birisi de pudra pembesi, gök mavisi ve zümrüt yeşili. Sezonun popüler renklerinden birisini tercih etmek sizi çok daha modern ve tarz gösterebilir.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri - 2022 Tesettür Abiye Modelleri

2022 Tesettür Abiye Kombinleri

Tesettür abiye tercih ederken vücut hatlarınızı çok belli etmeyecek elbiseler tercih etmelisiniz. Çok dar olmayan kumaştan yapılan dökümlü abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz. 2022 tesettür abiye modelleri arasında tercih yaparken ten renginiz ile uyumlu bir renk tercih etmelisiniz. Esmer tenli hanımlar pudra pembesi ve mavi gibi renklerin pastel tonlarını tercih edebilirler. Ayrıca tesettür abiye elbiselerde işlemeli modeller bu sezon çok popüler olacak. Bel kısmı kemerli olan elbise modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz.

Beyaz tenli hanımlar siyah, yeşil ve kırmızı gibi renklerde abiye elbise tercih edebilirler. Bu renkler sizi çok daha canlı ve enerjik gösterecektir. Abiye elbiseniz ile tercih edeceğiniz eşarp modeli birebir aynı renkte olmamalı. Biraz daha açık ya da koyu tonlarını tercih ederek çok daha şık görünebilirsiniz. Ya da elbisenizin içerisinde bulunan küçük bir rengi eşarp rengi olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz üstü farklı altı farklı renkte olan iki renkli elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2019 - 2022 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri 2022

Bu sezonun en popüler elbiselerinden birisi de mor renkli abiye elbiseler. Mor abiye elbiseler altın rengi eşarp ya da siyah renkli eşarp ile birlikte kombinlenebilir. Ayakkabı olarak çok daha şık sedefli topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. 2022 tesettür abiye modelleri arasından klasik bir elbise rengi olan saks mavisi elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Bu elbiseler beyaz ve krem rengi eşarp ve ayakkabılar ile birlikte kullanabilirsiniz. Takı olarak bu elbise ile birlikte kolye tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.