Aktif Moda

Erkek Uzun Saç Modelleri

08.09.2018
604
Erkek Uzun Saç Modelleri

Erkekler de saç bakımına en az kadınlar kadar dikkat ediyor. Kendinize yakışan saç modelini yakaladığınızda çok etkileyici ve çekici görünebilirsiniz. Yeni yıl içerisinde görünümünüzü yenilemeyi düşünüyorsanız kesinlikle uzun saç modellerini denemelisiniz. Erkek uzun saç modelleri bu sezonun oldukça trendlerinden olacak. Saçlarınızı uzattıktan sonra farklı saç modellerini deneyip tarzınıza farklı bir görünüm katabilirsiniz. Hayatınız boyunca hep kısa saç modellerini tercih ettiyseniz saçınızı birazcık uzatıp bu modelleri deneyebilirsiniz. Uzun saçlı erkekler hemen hemen havalı bir görünüm sergilerler.

Saçlarınız kıvırcık ve dalgalıysa toplu modeller yerine açık modelleri tercih etmelisiniz. Saçlarınızın hacmini kaybetmemesi için farklı ürünler kullanabilirsiniz. Jöle gibi ürünler tercih etmektense kıvırcık saçlar için özel olan kremleri deneyebilirsiniz Eğer düz saçlara sahipseniz oldukça farklı topuz stillerini kullanarak tarzınıza farklı bir yorum katabilirsiniz. Genellikle vücut geliştirmiş ve uzun sakallı erkekler toplu saç modelleri çok yakışıyor. Özellikle kış aylarında bu modelleri saçınızda deneyebilirsiniz. Yaz aylarında daha kısa ve traşsız bir görünüm tercih etmelisiniz.

Orta Boy Saç Modelleri

Erkek Toplu Uzun Saç Modelleri

Geçtiğimiz sezonda hayatımıza giren ve hep trendde kalmayı başarmış olan man bun modeli ile çok havalı görünebilirsiniz. Özellikle kirli sakalla birlikte tercih ettiğinizde çok daha şık görünebilirsiniz. Günlük ve özel günlerde bu saç modelini tercih ederek bütün kızların ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. Saçlarını topuz yaptığında önden küçük saçların çıkmasından şikayetçiyseniz az miktarda jöle kullanarak ön taraftaki saçlarınızı yatıştırabilirsiniz. Çok jöle kullandığınızda saçınız yağlıymış gibi görünmenize neden olabilir.

Dağınık at kuyruğu modeli de bu sezon erkekler tarafından sıkça tercih edilen saç modellerinden birisi. Daha günlük kullanım için uygun olan bu saç modelini yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Çeşitli sakal tarzlarıyla uyumlu olan bu modelin yapımı da oldukça kolay. Saçınızı at kuyruğu yapıp lastik tokanın içerisinden tamamen geçirmeden yarım bırakmalısınız. Dağınık topuzunuz hazır bile. Bu saç modelini denemek için saçınızın biraz daha uzun olması gerekiyor. Arkada dağıklığı sağlayacak olan kısımda mümkün olduğunca ensenize değmemeli. Erkek uzun saç modelleri arasında en havalı görünümü bu model ile yakalayabilirsiniz.

Erkek Uzun Düz Saç Modelleri

2019 Erkek Uzun Saç Trendleri

Bu sezon kadınlar arasında doğal görünümlerin oldukça popüler olduğunu belirtmeliyiz. Erkekler de bu trendden nasibini aldı diyebiliriz. Uzun ve dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahipseniz saçınızı olduğu gibi salık bırakabilirsiniz. Eğer düz saçlıysanız dalgalı bir görünüm elde etmek için duştan sonra saçlarınız ıslakken şekillendirici köpük uygulayıp kurutabilirsiniz. Erkek uzun saç modelleri genellikle günlük kullanım için oldukça uygun olan pratik ve kolay modellerden oluşuyor.

Farklı ve daha havalı bir görünüm için mohawk saç modelini deneyebilirsiniz. Saçınızın bir kısmı uzun bir kısmı da kazınmış olan bu model özellikle kirli sakalla birlikte çok havalı görünüyor. Saçınızın uzun olan kısımlarına farklı örgü modelleri deneyerek daha tarz görünebilirsiniz. Orijinal ve farklı bir görünüm olan mohawk stili özellikle günlük kullanım için oldukça uygun. Eğer saçlarınızı uzatmaya yeni başladıysanız ya da çok uzatmak istemiyorsanız katlarla farklı görünümlere kavuşturabilirsiniz. Oldukça hareketli ve hacimli bir görünüm için oldukça idealdir.

Erkek Uzun Saç Modelleri

Pratik Erkek Saç Modelleri

Saçınız için çok vakit harcamak istemiyorsanız pratik erkek uzun saç modelleri bakabilirsiniz. Hipster bir görünüm için saçınızı yarım at kuyruğu yapabilirsiniz. Saçınızın sadece üst kısmını toplayarak oluşturabileceğiniz bu saç modeli ile çok havalı görünebilirsiniz. Eğer orta boy düz saçlara sahipseniz bu model tam size göre. Saçlarınızı topuz yaptığınızda önden bir iki parçayı salık bırakabilirsiniz. Uzun dümdüz saç modelleri de bu sezon tekrar moda olacağa benziyor.

80’ler havası taşıyan bu düz saç modelleri ile trendi yakalayabilirsiniz. Saçlarının sağlıklı uzaması için saç bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha bakımlı ve gür saçlara kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız saç pudrası kullanabilirsiniz. Pudra saçınızı kabartarak daha dolgun görünmesini sağlar. Saçlarınızı uzatmaya yeni başladıysanız undercut saç modelini deneyebilirsiniz. Saçlarınızın ense ve yan kısımlarını çok kısa üst kısımlarını uzun kullanabilirsiniz. Uzun olan kısmı topladığınızda ya da topuz yaptığınızda çok havalı bir imaj oluşturabilirsiniz. Özellikle uzun sakal ile bu model çok yakışıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020'in Trend Saç Kesim Modelleri başlıklı konuda; 2020 Trend Saç Kesim Modelleri ve Saç Kesim Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof