Kadın Kol Dövme Modelleri

Kadın Kol Dövme Modelleri

Dövme denilince akla ilk kol dövmeleri geliyor. Dövmenin modeline göre kolun hangi kısmına yapılacağı seçilir. Büyük bir model kolun tamamını kaplayabileceği gibi küçük modeller kişinin istediği herhangi bir yere yapılabilir. Dövme yaptırmadan önce iyi bir dövme sanatçısı bulmalısınız. Dövme sanatçınıza seçtiğiniz dövmenin kolun hangi kısmına uygun olacağını sorabilirsiniz. Böylelikle dövmenizden ilerleyen zamanlarda soğumazsınız. Bazen kolun küçük bir kısmına yaptırdığınız dövme başka dövmelerle birleştirilerek büyütülebilir. İyi tasarlanmış ve iyi çalışılmış dövmeler kolda çok güzel görünür. Kadın kol dövme modelleri genellikle zarif ve küçük modellerden oluşuyor.

Simetrik Kol Dövmeleri

Üst kol dövmeleri dövme hayranları arasında oldukça popülerdir. En göze çarpan aynı zamanda da kolayca kapatılabilen bölgelerden birisidir. Üst kol vücudun diğer bölgelerine göre en az acıyan bölgesinden birisidir. Üst kolunuza asimetrik ya da simetrik dövme modellerinden birisini yaptırabilirsiniz. Oldukça şık duran bu modeller oldukça popüler. Belli bir örüntüden oluşan desenler de kolda oldukça şık durmaktadır. Kolunuzun tamamı için bir dövme modeli düşünüyorsanız çiçekli dövmelerden hoşlanabilirsiniz. Sarmaşık şeklinde yapılan bu dövmeler hem oldukça renkli hem de çok güzel durmaktadır.

Çiçekli Kol Dövmeleri

Kadın Kol Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptırıyorsanız kol en uygun bölgedir. Kolayca gizlenebilir ve göstermek istediğinizde oldukça dikkat çeker. Kolunuzun orta kısmına sevdiğiniz birinin adını ya da beğendiğiniz bir cümleyi yazabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onu oraya yaptırabilirsiniz. Son dönemlerde evcil hayvan dövmeleri oldukça popüler olmaya başladı. Kadın kolu ince ve zarif bir yapıda olduğu için genellikle bu yapıyı bozmayacak dövme modelleri tercih edilir. Kibar ve minimalist dövmeler bayanlarda oldukça güzel durmaktadır.

Küçük Kol Dövmeleri

Eğer kolunuzda yara izi ya da büyük bir leke varsa bunu dövme yaptırarak kapatabilirsiniz. Çocuğunuzun adını ya da doğum yerinin koordinatlarını kolunuza dövme yapabilirsiniz. Sade ve kıvrımlı yaprak modelleri kadın kol dövme modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisidir. Oldukça kibar görünen bu model sizi zarif de gösterecektir. Minimalist dövme modelleri genellikle kadınların bileklerine yaptırmak istediği modellerdendir. Küçük dövmeler bilekte oldukça zarif ve şık durmaktadır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Göbek Dövme Modelleri başlıklı konuda; 2018 göbek dövme modelleri, Dövme modelleri ve Göbek Dövme Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.