Aktif Moda

Kahkül Kesimi Nasıl Yakışır?

10.11.2018
551
Kahkül Kesimi Nasıl Yakışır?

Stilinize farklı bir hava ve yorum katmak için kahkül saç modellerini tercih edebilirsiniz. Kahkül kestirmek çok büyük değişiklik yapmadan imajını değiştirmek isteyen bayanlar için oldukça idealdir. Genellikle klasik saç stiline hava katmak için yapılır. Kahkül saç modeli 2019 yılında çok tercih edilecek gibi görünüyor. Alın açıklığı bulunan ya da alnınızda saklamak istediğiniz bir lekeniz bulunuyorsa kahkül kestirmek iyi bir fikir olabilir. Alın genişliğiniz dar ise, ancak saçınızda hareket istiyorsanız perçem kestirebilirsiniz.

Kahkül Saç Modelleri

Kahkül Saç Modeli 2019

Yüz tipi olarak herkes için oldukça uygun bir saç modelidir. Kendi yüz yapınızla orantılı kahkül modeli kestirdiğinizde çok daha farklı bir hava kattığını fark edeceksiniz. Kalp, elmas ve ters üçgen yüz tipindeki hanımlara bu saç kesimi çok yakışacaktır. Kalp ve elmas yüz tipine sahip hanımlar biraz daha seyrek ve uzun kahkül modellerini tercih edebilirler. Bu sayede yüzlerini de olduğundan zayıf gösterebilirler. Kahkül saç modeli 2019 moda haftalarında sıkça karşımıza çıktı. Bu sezonun trendi olacağına eminiz.

Ters üçgen yüz tipine sahip hanımlar biraz daha yoğun ve orta boylardaki kahkül modellerini tercih edebilirler. Kahkül her saç rengi ile uyumlu olamayabiliyor. Genellikle açık sarı tonları ile anlaşılamayan bu model küllü sarı tonları ile oldukça iyi anlaşıyor. Kumral, siyah, kahverengi ve kızıl tonları ile çok iddialı göründüğünü söyleyebilirim. Günlük kullanım için de uygun olan kahkülleri uzadıkça perçem olarak da kullanabilirsiniz. Ombreli saçlara çok daha doğal bir hava katarak daha şık görünmenize yardımcı olur.

Yüz Şekline Uygun Kahkül Kesimi

Kahkül Nasıl Kullanılır?

Uzun saçlara sahip hanımlar hacimli bir görüntü için kahkül saç modelini katlı kesimlerle birlikte tercih etmeliler. Katlı kesim aynı zamanda saçlarınızın daha gür görünmesine yardımcı olur. Kahkül saç modeli 2019 yılının en trend kesimi ile birleşiyor; Bob saç modeli. Çene hizasına kadar gelen bu saç modeli ile kısa kahkül tercih ederek retro bir görüntüye imza atabilirsiniz. Yuvarlak ve küçük yüzlü hanımlar kesinlikle kısa saç ile birlikte kahkül tercih etmemelidir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020'in Trend Saç Kesim Modelleri başlıklı konuda; 2020 Trend Saç Kesim Modelleri ve Saç Kesim Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof