Aktif Moda

Kargo Pantolon Kombinleri

25.11.2021
584
Kargo Pantolon Kombinleri

Kargo pantolon özellikle kadınlar arasında oldukça ilgi gördü. Rahatlığı ile dikkat çeken kargo pantolonlar şıklığı sayesinde de oldukça güzel kombinlere imza attı. İsterseniz spor ayakkabı isterseniz de topuklu ayakkabı ile hazırlayacağınız kargo pantolon kombinlerini eminim sizde çok beğeneceksiniz. Ayrıca kargo pantolon kombinlerini kendi tarzınıza göre değiştirebilirsiniz. Önemli olan kendinize yakıştırıp yakıştırmamanızdır.

Kargo pantolon kombinleri yazısına başlamadan önce bilmelisiniz ki kargo pantolonlar aslında çok eskiye dayanmaktadır. 1938 yılında İngiliz askerlerinin cephede harita ve ilkyardım malzemelerine kolaylıkla ulaşabilmesi için bolca cepli dikilmiş pantolonlardı. Bir sürü eşyayı bir arada taşıyabildiği için de ismi kargo pantolon oldu. Daha sonrasında da 1998 yılında ünlü modacı Ralph Lauren ipek kumaş kullanarak bu pantolonu kadınlar için dikti ve bu pantolonu podyumda sergiledi. Daha o zamandan bu zamana kadar gelmiş olan kargo pantolonlar üzerinden ilgiyi hiç kaybetmemiş. Peki şimdi kargo pantolon kombinleri nasıl yapılır hep beraber bakalım.

Haki Yesili Kargo Pantolon Kombini - Kargo Pantolon Kombinleri

Kargo Pantolon Kombinleri

Kargo pantolonların cebinin bol olmasının yanı sıra ayak bileği lastikli. Yani pantolon bol olsa dahi aslında dar parça. Pantolon böyle küçük detayları ile süslü ve güzel olunca haliyle oldukça ilgi çekici oldu. Birbirinden farklı renkte olan kargo pantolon modellerinde şimdi anlatacağım kombin haki yeşili renginde. Haki yeşili renkleri kombinlemek çok basittir aslında. Uyumlu olduğu renkler bellidir çünkü. Bu renklerden biri de siyah. Haki yeşili renginde kargo pantolonun üzerine giyeceğiniz siyah crop top ile çok sportif görünebilirsiniz. Eğer sportif değil de biraz daha rahat görünmek isterseniz siyah önü bağlamalı bluz ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca havanın durumuna göre siyah bir postalla ya da siyah bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Bu bluz kargo pantolonu kombin şık duracağı için topuklu ayakkabı giyerek bir nişanda dahi giyinebilirsiniz.

Kislik Kargo Pantolon Kombinleri - Kargo Pantolon Kombinleri

Kargo Pantolon Kombinleri

Krem Rengi Kargo Pantolon Kombinleri

Krem rengi kargo pantolonların gözdesi diyebiliriz. O kadar zarif ve güzel bir renk ki kargo pantolona oldukça yakışmış. Özellikle de kemer bağladığımız zaman çok şık duruyor. Rengi sayesinde de çoğu renkle rahatça kombin oluyor. Eğer kıştaysanız ya da sonbahardaysanız krem rengi bir kargo pantolonun üzerinde beyaz sweatlerin çok yakışacağını bilmelisiniz. Renk olarak iki rengin açık olması sizi daha enerjik gösterecek aynı zamanda kombinin güzel olması ile de çok şık olacaksınız. Özellikle günlük hayatta kullanacaksınız altına bot tarzı spor ayakkabılar çok yakışacaktır.

Zincirli Krem Rengi Pantolon - Kargo Pantolon Kombinleri

Kargo pantolonların bazılarında belinde zincir detayı bulunuyor. Bu da kargo pantolonun daha havalı olmasını sağlıyor. Özellikle de asi duruşu sayesinde daha dikkat çekici bir pantolon oluyor. Bu kombinde ki kargo modeli de aynı şekilde. Oldukça asi ve şık görünen bu pantolonu düz beyaz bir sıfır kol ile kombin edilince çok şık duruyor. Ek olarak altına bir de topuklu ayakkabı giymek kombininizi daha da şık getiriyor. Bu kombin ile bir nişana davet edilirsiniz gidebilirsiniz. Eğer topuklu değilde spor ayakkabı kullanmak isterseniz oldukça rahat bir kombininiz olur. Pantolonun zinciri ile uyumlu olacak şekilde takı takarsanız kombinin daha da güzel olacağını söyleyebiliriz.

Kamuflaj Desenli Kargo Modelleri - Kargo Pantolon Kombinleri

Bu model kargoların yanı sıra düz tek renk olmayan desenli kargo pantolonlar da bulunmakta. Kargo pantolonun en başlarda askerler için yapılmış olması da kamuflaj desenli kargo pantolonların çok yaygın olmasını sağlamış. Böyle durumlarda da pantolon hareketli olacağı için üzerinize giyeceğiniz kıyafetin düz renk olması daha hoş görünüm sağlar. Ayrıca kemer gibi küçük süslemeler de yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.