Aktif Moda

Omuz Dövme Modelleri

10.07.2018
937
Omuz Dövme Modelleri

Kollardan sonra dövme için en çok tercih edilen bölgelerden birisi de omuz bölgesidir. Erkek veya bayan farketmeksizin çok yakışan bir bölgedir. Bazı dövme tasarımları omuzdan başlayıp kola kadar inebilir ya da omuzdan boyna doğru çıkabilir. Daha çok sanatsal ya da dekoratif dövmeler için oldukça uygun bir bölgedir. Omuz dövme modelleri genellikle simetrik dövme modellerinden oluşur. Omuzdan uzanan dövmeler genellikle asimetrik ve daha iddialı duruyor. Omuzdan sırta doğru uzanan dövmeler daha çok dövme tutkunları tarafından tercih ediliyor.

Çiçekli Omuz Dövmeleri

Omuzlar kadınlar için en çekici bölgelerden birisidir. Dövme seçiminizi, dövme tasarımcınızla konuşup geliştirebilirsiniz. En çok tercih edilen dövme modelleri renkli, çiçekli desenler ya da geometrik tekrarlardan oluşan mandalalar. Omuz dövmesi olarak tercih edebileceğiniz birçok tasarım var. Omzunuza dövmeyi daha çekici görünmek için mi yapacaksınız yoksa tasarımı ömür boyu taşımak için mi yaptığınıza karar vermelisiniz. Daha çekici görünmek için mandala tasarımındaki geometrik dövmeleri tercih edebilirsiniz. Sıcak havalarda omuzunuzdaki dövmeyi rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Tasarım Omuz Dövmeleri

Omuz Dövme Modelleri

Erkeklerde ise omuz dövmenin en güzel ve çekici durduğu bölgedir. Özelikle kaslı ve geniş bir bölge ise burada bulunan dövmeler kişinin cazibesini de arttırıyor. Dövme tasarımcıları geniş bir bölge olan omuzlarda çok başarılı işler çıkarıyorlar. Erkekler genel olarak omuzlarında tribal ya da vahşi güçlü hayvan dövmeleri tercih ediyorlar. Eğer bunları tercih etmiyorsanız old school tarzı dövmeleri tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde uzak doğu mitolojisine ait tasarım dövmeler ve kuru kafalar tercih ediliyor. Bizim önerimiz kendinizi en iyi yansıtacak dövmeyi yaptırmanız.

Kadın Omuz Dövmeleri

Galerimizdeki omuz dövme modelleri geliştirmeye açıktır. İsterseniz modellerin üzerine kendinizi yansıtacak bir şeyler ekleyebilirsiniz. Erkekler genellikle omuzdan başlayan boynu veya kolu kaplayan dövmelerden hoşlanıyorlar. Kadınlar ise kendilerini zarif gösteren ve dikkat çekici desenlerden oluşan dövme modellerini tercih ediyorlar. Dövmeniz iyi tasarlanmış ve iyi bir sanatçının elinden çıkmışsa oldukça güzel duracaktır. Dövmenin kendinizi yansıtması çok önemli. Bir başkasında görüp beğendiğiniz bir dövmeye kendi eklemelerinizi yaparak omzunuzda taşıyabilirsiniz. Omuz dövmeleri eklemeler yapılarak çok kolay bir şekilde uzatılabilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 – 2021 Abiye Trendleri başlıklı konuda; Abiye Elbise Kombinleri ve Abiye Elbise Trendleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof