Aktif Moda

Örgü Battaniye Modelleri 2020

09.01.2015
13.963
Örgü Battaniye Modelleri 2020

ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ 2015

Soğuk kış günlerinde insanların en çok ihtiyaçlarının başında tabi ki ısınmak gelir. Bu konuda ister gece yatarken veya gün içerisinde televizyon izlerken üzerine sıcak tutması için battaniye alma gereği duyarız. Bunu biraz daha zevkli hala getirmek isterseniz  örgü battaniye modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Galerimizde sizler için derlediğimiz bir çok örgü battaniye görselleri bulunmakta. Bunlar içerisinden en güzel olanları beğenerek ister satın alabilir isterseniz kendiniz yapabilirsiniz. Motiflerle genişletilerek veya daraltılarak kullanılabilen bu harika örgü battaniyeleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Resim galerimizde fark edeceğiniz gibi bebek örgü battaniye modelleride mevcut. Şayet çocuğunuza yapmak istiyorsanız veya sevdiğiniz birisine hediye etmek istiyorsanız güzel örgü battaniye modelleri fazlasıyla galerimizde mevcut.

Tığ örgü battaniyeleri isterseniz örgü paspas olarak ta kullanabilirsiniz. Şiş kullanılarak yapılmış bu harika renklerdeki battaniyeleri yapmak için araştırmalarla detaylı sonuçlar elde edebilir ayrıca sitemiz üzerinde aratma yaparak birçok dökümana ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda bu örgü battaniyeleri isterseniz yatak örtüsü olarak bile kullanabilirsiniz. Sözü çok uzatmadan sizler için derlediğimiz örgü battaniye modellerini siz takipçilerimizin beğenisine sunduk. Aşağıdaki örgü battaniye görsellerinden hangisinin hoşunuza gittiğine siz karar verin.

Örgü Battaniye Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örgü Paspas Modelleri ve Örnekleri başlıklı konuda; örgü paspas, örgü paspas modelleri ve örgü paspas örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof