Prenses Gelinlik Modelleri 2019

Prenses Gelinlik Modelleri 2019

Düğün sezonu yaklaşırken yeni gelin adayları da gelinlik arayışına çıktılar. Ülkemizde kadınlar yaygın olarak armut vücut tipine sahipler. Bu vücut tipi için ideal gelinlik modeli tabii ki de prenses gelinlikler. Üst kısmı dar etek kısmı kabarık olan gelinlik modelleri ile çok şık görüneceksiniz. Prenses gelinlik modelleri 2019 yılında çok tercih edilen gelinliklerden birisi. Balo tipi gelinlik olarak da bilinen bu gelinlik modeli kapalı mekanda düğün yapacak olan hanımlar için ideal olacaktır.

Kabarık Gelinlik Modelleri 2019

2019 Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses kesim gelinlik modelinde önemli olan eteğin başlangıç noktasıdır. Bacak boyunuza ve belinizin inceliğine göre eteğinizin başlangıç noktasını belirleyebilirsiniz. Prenses gelinlik modelleri 2019 sezonunda çok şık görünmek için tercih edilecek. Kabarık bir gelinlik belinizin inceliğini vurgulamak için tercih edilebilir. Uzun kuyruklu kabarık gelinlikler boyunuzu biraz daha kısa gösterebilir. Kısa boylu hanımlar kuyruksuz kabarık gelinlik modelleri ile çok daha şık görüneceklerdir. Ayrıca kalça bölgenizde fazlalık varsa kabarık etek ile kamufle edebilirsiniz.

Uzun boylu gelin adayları bel kesiminde değil de biraz daha aşağıdan kesimli modelleri tercih edebilirler. Böylece bacak boylarını üst bedene göre ayarlayabilirler. Üst bedeni işlemeli etek kısmı sade olan gelinlik modelleri özellikle uzun boylu hanımlar tercih edebilirler. Uzun kollu gelinlik modelleri de kabarık gelinliklerle birlikte tercih edilebilir. Küçük göğüslü hanımlar biraz daha büyük göstermek için drapeli gelinlik modellerini tercih edebilirler. Ayrıca düşük omuzlu prenses gelinlik modelleri de bu hanımlar için ideal olacaktır. Saçlarınızı açık bırakmanızı öneriyoruz.

Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri 2019

2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımlarda prenses gelinlik modelleri 2019 yılında çok tercih edilecek. Özellikle dantellerle işlenmiş olan tesettürlü prenses gelinlik modelleri ile çok daha şık ve zarif görünebilirsiniz. Tesettürlü hanımlar bu gelinlik modeli ile birlikte uzun tül duvakları tercih edebilirler. Özellikle üst kısmından etek kısmına doğru akışkan bir dantel modeli tercih edebilirsiniz. Tesettürlü hanımlar bu gelinlik modeli ile sade bir bağlama modeli tercih edebilirler. Verdiğimiz ipuçlarını değerlendirerek çok daha şık görünebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Gelin Topuzu Modelleri 2019 başlıklı konuda; Gelin Saç Önerileri 2019, Gelin Topuzu Modelleri 2019 ve Gelin Topuzu Önerileri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.