Aktif Moda

Saç Örgü Modelleri 2020

31.01.2020
1.295
Saç Örgü Modelleri 2020

Saç Örgü Modelleri 2020 birçok kadının severek kullandığı modelleri barındırıyor. Örgü modelleri sadece günlük hayatta değil aynı zamanda davetlerde de kullanılan modeller. Örgüler ile yapılan farklı topuz modelleri de var. Bu nedenlerde de geniş model yelpazesine sahip olan saç örgüleri çok fazla tercih edilir.

Saç uçlarınızdan kıvırcık gelecek şekilde bırakıp yanlardan küçük örgülerle şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saç Örgü Modelleri 2020 çok rahat ve kullanışlı modellerden oluşuyor. Ayrıca yapılması da oldukça kolay.

Saçınızı tam topladıktan sonra üstünden bir tutam ayırarak bu tutamı sonuna kadar örebilirsiniz ve sonrasında örülen tutamı saçınızın içinden geçirin ve bir tel toka yardımıyla saçınızın üstüne sabitleyip tutturun. Altta kalan tutamı ise örgünüzü kapatacak şekilde iç kısmına tutturun, saçınız da istediğiniz bir yere sabitlemeniz mümkün. Hem şık hem de zahmetsiz bir saç modeli gündelik hayatta sizlere yardımcı olacaktır. Böylece gayet kolay bir şekilde şıklığı yakalamış olacaksınız.

Saç Örgü Modelleri 2020

Saçlarınızın önünden başlayan ve arkaya doğru iki şerit şeklinde inilen modeller sizi sık gösterir. Yine iki şerit halinde arkaya doğru inip balık sırtı modeliyle de şık görüntü yakalayabilirsiniz. Ama arka tarafta uç kısımlarını birleştirerek, farklı bir topuz modeli veya toplama şekli yapabilirsiniz.

Saçlarınız kısa ise daha çok balıksırtı modeller veya uç kısımlarında minik örgülerle saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Saç örgüleri modellerine göre her yaşa ve bayana hitap eden modeller bulunuyor. Zaten tercih edilmesinin sebeplerinden biri de bu. Örgü saç modellerinin bakımı ve kullanışı da çok rahat. Herhangi bir tülerme olmadığı gibi eğer sıkı bir örgü modelini taşıyorsanız gün boyu hiç bozulmadan saç şeklinizi korumanız mümkün.

Örgülü dağınık topuz modeli, hem klasik bir model hem de çok kullanışlı. Gevşek şekilde olmasına rağmen çok hacimli ve havalı bir görüntüye sahip ve de çok hareketli. Önden taç şeklinde örgü örülerek arkada topuz halinde birleşimi bu modeli meydana getiriyor. Bu modeli hem iş hayatınızda hem de davetlerde her türlü kıyafetinizle kombinleyerek şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof