Aktif Moda

Sarı Saç Rengi

30.09.2020
34
Sarı Saç Rengi

Eminim hangi ten renge sahip olursanız olun en az bir kere de olsa saçınızı sarı yaptırmayı düşündünüz. Sarı saç renkler çok riskli diye bilinmektedir. Genellikle açık tenlilere yakıştığı koyularda çok kötü gittiği düşünülür. Fakat öyle değil. Sarının o kadar çok ton rengi var ki, ten renginiz ile uyan bir sürü sarı saç renkleri bulabilirsiniz. Eminim sizlere de çok yakışacaktır. O zaman lafı çok uzatıp sizi merakta bırakmadan sarı saç tonlarına bakalım.

Sarı Saç Rengi

Altın Sarı Saç Rengi

Adeta masal kahramanlarında ki prenseslerin saç rengini anımsatan bu sarı saç rengi güzelliği sayesinde sarı saç renkleri yazısında birinci olmayı başardı. Özellikle de buğday tenli iseniz bu saç rengi size çok yakışacaktır. Asilliği ile adeta sizlere güçlü bir hava katacak olan bu saç rengini denemelisiniz. Özellikle de güneşin renklerini barından bu altın sarısı saç rengine sahip iseniz yapacağınız makyaj da daha basit olacaktır. Altın sarısı saç rengi çok cesur olduğu için ek olarak abartılı makyaja ihtiyaç duymayacaksınız. Bir rimel bir de kırmızı ruj sizi çok güzel idare edecektir. Ayrıca bu sarı saç ile kırmızı ve siyah renk kıyafetler tercih etmelisiniz.

Sarı Saç Rengi

Sarı Saç Arayışında Olan Buğday ve Beyaz Tenliler İçin Küllü Sarı

Küllü sarı saç renginin ne kadar güzel bir renk olduğunu bildiğinize eminim. Güzel görüntüsü ve havalı duruşuyla herkesin bir kere de olsun denemek istediği sarı saç tonlarından biri. Fakat ne yazık ki esmer tenliler bu saç renginde güzel görünmeyecektir. Ama eğer buğday tenli ya da beyaz tenli iseniz sizde tam istediğiniz gibi duracağına eminim. Eğer beyaz tenli iseniz siz biraz daha şanslısınız bu konuda. Çünkü kuaföre gittiğinizde direkt külü sarı renk isteyebilirsiniz. Buğday tenli iseniz size biraz daha açık bir renk kaçacağı için aralarına soğuk yansımalar katmalısınız. Eminim çok yakışacak ve size ayrı bir hava katacaktır. Bu güzel saç rengi çok doğal bir görünüme sahip olduğu için bu görünümü bozmayan makyaj tonları kullanmalısınız.

Sarı Saç Rengi

Esmere Uygun Olan Sarı Saç Renkleri

Çoğunlukla beyaz saç renkleri beyaz ve buğday tenlilere yakışıyor. Bunu biliyoruz fakat o güzel sarı saç renkleri var ki esmerlere çok güzel gidiyor. İlk örneğimizde bu karamel sarı saç rengi. Özellikle esmer olan ünlü isimlerde görebileceğiniz bu karamel sarısı rengi size ayrı bir hava katmayacak aynı zamanda sizin enerjinizi yükseltecek. Bu saç rengine gerçekten hayran kalacaklar. Bu saç rengi de oldukça doğal görüyor. Koyu renkli makyaj yapmak hem ten rengine uymayacaktır hem de saç rengine uymaz. Bu çok severek kullanacağınız karamel saç rengi ile uyumlu olması için sade bir rimel ve uygun renkteki rujlar yakışacaktır. Özel bir gece için hazırlanıyorsanız da daha çarpıcı görünmek için kırmızı ruj sizi harika gösterecektir.

Sarı Saç Rengi

En İddialı Sarı Saç Rengi Platin Sarısı

Platin sarısı ne yazık ki sadece beyaz tenlilere yakışıyor. Buğday tenlilerde ve esmer tenlilerin imrenerek baktığı bu platin sarısı saç rengi oldukça açık bir renk. Eğer gerçekten sarı saç için yanıp tutuyorsan bu rengi kullanabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki bu saçın bakımı çok zor. Çünkü çok açık bir sarılığa sahip ve en ufak bir dip boya kendini belli edebiliyor. Düzenli olarak kuaför ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ama kesinlikle bu uğraşa değecek. Bunun dışında platin sarısı ve beyaz teniniz çok uyumlu olacağı için özellikle pembe tonları olmak üzere bütün makyaj tonları size uyacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2021 Ayakkabı Modası başlıklı konuda; 2021 Ayakkabı Modası, Ayakkabı ve Ayakkabı Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof