Aktif Moda

2020 Erkek Sakal Modelleri

24.06.2020
958
2020 Erkek Sakal Modelleri

Sakal erkeklerin yüzlerini şekillendirmek için oldukça idealdir. Farklı sakal tarzları deneyerek görünümünüzü değiştirebilirsiniz. 2020 yılında sakal uzatmak yeniden moda oldu diyebiliriz. 2020 erkek sakal modelleri saç kesimleri ile uygun modelde tercih edilmelidir. Sakal bıraktıktan sonra mutlaka düzenli olarak bakımını yapmalısınız. Bakımlı sakallar çok daha hızlı uzar ve daha sağlıklı görünür. Uzun sakal modellerini düşünüyorsanız saçlarınızın mutlaka kısa olması gerekiyor. Bu sayede dengeyi kurabilirsiniz. Kendiniz için en iyi sakal modelini yüz tipinize ve saç modelinize göre belirleyebilirsiniz.

Popüler Sakal Modelleri

Yüz Tipine Erkek Sakal Modelleri

Yüzünüz kareyse tercih etmeniz gereken sakal modeli, elmacık kemiklerinizin yakınında keskin ve hassas çizgilere sahip olmanız gerekiyor. 2020 erkek sakal modelleri arasında popüler olan sakal modeli kirli sakallar. Hassas çizgiler kullanılarak yapılan kirli sakal modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Kare şeklindeki çene çizginizden faydalanarak sakalınızı yanlarda kısa çenede daha dolgun tutabilirsiniz. Kare yüzlü beyler yarım top sakal, keçi sakalı ya da top sakal modellerini tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak yüz tarzı en yaygın olan yüzlerden birisi. Yüzünüzü biraz daha keskinleştirmek için bir traş yapmalısınız. Çenenizde sakal yoğunluğu tutarsanız daha hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bıyık ile tamamlanana keçi sakalı tercih edebilirsiniz. İnce kenarları düzgün biçimde kırpılan kısa tam sakal modelini tercih edebilirsiniz. Oval yüz modeli ile hemen hemen her sakal modelini tercih edebilirsiniz. Kısa kirli sakal modelleri çok daha karizmatik görünmenize yardımcı olacaktır. Pos bıyık modelleri ile de oval yüz tipi için ideal olacaktır.

Orta Uzun Sakal Modelleri 2019

Popüler Erkek Sakal Modelleri

Kısa saçlar ile belirgin bıyıklar ile hafif kirli sakal modellerini tercih edebilirsiniz. Kısa saçlar ile birlikte uzun tam sakal modellerini tercih edebilirsiniz. 2020 erkek sakal modelleri arasında kısa sakal modelleri yer alıyor. Hemen hemen her saç kesimi ile uyumlu olan bu sakal modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz. Uzun saç modelleri ile sakal tercih ederken uzun sakal modelleri yerine orta uzunluktaki sakal modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece daha temiz bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Ombre Saç Modelleri 2020 başlıklı konuda; Ombre Saç Modelleri 2019 ve Ombre Saç Nasıl Yapılır? hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof