Aktif Moda

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Her gelin adayı kendi düğününde ihtişamlı bir görünüm elde etmek ister. Tesettür gelinlik modelleri 2020 sezonunda istediğiniz bu görüntüyü size verecek. Tesettürlü hanımlar bu sezon A kesim ve prenses gelinlik modellerini çok tercih ediyorlar. Vücut hatlarını ortaya çıkarmayan işlemeli gelinlik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsin. Gelinliğinin altına uyumlu krem ya da kemik renkli topuklu ayakkabı modeli tercih edebilirsin. Bu sezon kabarık gelinlikler değil biraz daha hafif gelinlikler moda olacak.

Tesettür Gelinlik Modası 2020

Tesettür Gelinlik Modelleri

Prenses gelinlik modelleri iddialı bir görünüm elde etmek için oldukça uygun. Astarı parlak kumaştan yapılan tül kısmı dantelli ya da kabartmalı gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Üzerinde çok fazla işleme olacağı için fazla kilolarını kolay bir şekilde kapatabilirsin. Bu gelinlik modeli ile biraz daha sade ve doğal tonlarda makyaj yapman gerekiyor. Bu sayede çok daha şık modern bir görünüm elde edebilirsin. Tesettür gelinlik modelleri 2020 sezon ürünleri arasından dantelli gelinlik modelleri de çok tercih ediliyor.

Özellikle tarihi mekan ya da açık bir alanda düğün yapmayı düşünüyorsan dantelli prenses gelinlik modelleri imdadına yetişiyor. Üst kısmı dantel ile tamamlanmış alt kısmı sırf tülden oluşan gelinlik modellerini tercih ederek çok şık görünebilirsin. Hakim yakalı gelinlik modelinde arkadan toplanmış gelin başı yaptırmak çok daha şık görünmene yardımcı olur. Basen kısmında fazlalığın olduğunu düşünüyorsan kuyruklu kabarık gelinlik modellerini deneyebilirsin. Sade kumaş kullanılarak yapılan bu gelinliklerde iddialı makyaj ve gelin başı modellerini deneyebilirsin.

Modern Tesettür Gelinlik Modası 2020

Tesettür Gelinlik Modelleri 2020

Daha romantik bir görünüm için omuz ve yaka kısmında gold tonlarında işleme kullanılan gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Pudra renkli prenses gelinlikler son dönemlerde kapalı gelin adayları tarafından çok tercih ediliyor. Kalın kumaştan yapılan gelinlik modelleri ile oldukça iddialı görünebilirsin. 3 boyutlu tesettür gelinlikler de defilelerde sıklıkla kullanılıyor. Üzerinde çiçek kabartmaları bulunan gelinlik modelleri özellikle salon düğünleri için daha uygun. Gelinliğin detaylarını gölgede bırakmaman için duvak yerine sade saten bir başörtüsü tercih edebilirsin. Ayakkabı olarak da parlak krem rengi topuklu ayakkabı ideal olacaktır.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Prenses Gelinlik Modelleri 2020 başlıklı konuda; 2019 Prenses Gelinlik Modelleri, 2019 Tesettür Prenses Gelinlik Modelleri ve Prenses Gelinlik Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof