Aktif Moda

2019 Topuz Saç Modelleri

16.12.2018
582
2019 Topuz Saç Modelleri

Özel günlerde ve günlük kullanımda pratiklik ve şıklık kazandırdığı için tercih edilen en popüler saç modellerinden birisi topuzdur. 2019 topuz saç modelleri farklı bir yorum ve karakter kazandırılmış olan modellerden oluşuyor. Evde otururken öylesine yaptığımız bir topuzu dışarı çıkarken yapmaya çalıştığımızda asla olmadığından yakınırız. Bu aşamada imdadımıza dağınık topuz koşuyor. Yaklaşık 10 dakika içerisinde kolayca hazırlayabileceğiniz bu saç modeli ile çok kısa sürede çok şık görünebilirsiniz. Sade bir makyaj ile tamamlanan doğru bir görüntü ile çok şık görüneceksiniz.

Şık Topuz Modelleri 2019

Dağınık Topuz Saç Modelleri 2019

Dağınık topuz en çok tercih ettiğimiz saç modellerinden birisi. Evde kendi kendimize otururken ya da dışarı çıkarken hatta düğün için bu modeli tercih edebiliriz. Salaş ve uğraşılmamış bir görüntüsü olduğu için çok popüler saç modellerinden birisidir. Yandan dağınık topuz ensenin sağ ya da sol yanında yapılan şık bir topuz modeli. Özellikle orta boydaki saçlar ile yapıldığında ortaya çok iyi sonuçlar çıkıyor. Bu saç modeli kakül ve perçem ile tamamlanabilir.

2019 topuz saç modelleri arasından bir diğer model de balerin topuzu. Tepede sımsıkı bir topuzun bulunduğu bu saç modelini migreni bulunan hanımlar için önermiyoruz. Balerin topuzu yaparken yüzünüzü de gerdiğiniz için kırışıklıklarınız daha az belirgin olur. Bu sezon öne çıkan bir diğer model de örgülü topuz modelleri. Enseden ayrılan bir tutam saçı örüp yukarıya doğru olacak şekilde topuzunuzun içerisine alabilirsiniz. Düğün ya da özel bir davete katılacaksanız çiçekli tokalar ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Dağınık Topuz Modelleri 2019

2019 Topuz Modelleri

Evde bayıldığımız topuz modeli genellikle düşük dağınık topuz. Bu saç modelini yapmak için saçını dalgalandırmak isteyebilirsin. Saçlarını ensede topladıktan sonra topuz görünümü vermen gerekiyor. Salaş görünmesi gereken bu saç modeli ile oldukça havalı görünebilirsiniz. Özellikle orta – kısa katlı saç kesimlerine bu model çok yakışıyor. 2019 topuz saç modelleri genel olarak salaş ve uğraşılmamış izlenimi veren topuz modellerinden oluşuyor. Salaş topuzlar aynı zamanda saçına belli bir hacim kazandıracaktır.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof