Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Tarifi

Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Tarifi

El yapımı oyuncak modası son dönemlerde oldukça popüler. Tığ tekniklerine hakimseniz hiç zorlanmadan amigurumi oyuncak yapabilirsiniz. Amigurumi kaplumbağa oyuncak tarifi çok kolay bir şekilde yapılabilir. Temel basit teknikleri kullandığı için yeni başlayanlar da zorlanmadan bu oyuncağı yapabilirler. Amigurumi teknikleri ile basit bir oyuncak yapmak istiyorsanız bu oyuncak modelini yapabilirsiniz. Kaplumbağaları farklı renklerde yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncak modelleri arasından sizin için en uygun tercihi yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncaklar elinizde kalan fazla ipleri değerlendirmek için ideal.

Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Yapımı

Amigurumi oyuncağımızı yapmak için 3 farklı renkte orta kalınlıkta ipe ihtiyaç duyuyoruz. Gözleri için büyük amigurumi güvenli gözleri tercih edebilirsiniz. Oyuncağımızın gövde kısmını yaparken biraz zorlanabilirsiniz. Bu kısımda daha önce yapmamış olanlar amigurumi oyuncak nasıl yapılır yazımıza bakabilirler. Amigurumi oyuncağımızın başını yaparak başlıyoruz. Amigurumi kaplumbağa oyuncak tarifi ile arkadaşlarınıza vermek için hediye yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncağın başı bittikten sonra içini doldurup kapatıyoruz. Daha sonra kaplumbağanın kabuğunu desenli bir şekilde yapıyoruz.

Gövdeyi yeşilden farklı bir renkte de yapabilirsiniz. Amigurumi oyuncağınız böyle de çok eğlenceli görünecektir. Kabuğun parçalarını farklı farklı yaparak hepsini bir araya getirebilirsiniz. Daha sonra birleştirdiğiniz yerlerden itibaren kase şeklini alacak hale gelene kadar örebilirsiniz. Tek parça halinde örmeyi de tercih edebilirsiniz. Özellikle dönen şekilli kabuklar tek parça halinde yapılıyor. Amigurumi gözlerini göz kapaklarının üzerine yerleştirebilirsiniz. Amigurumi oyuncağımız bu kadar kolay ve basit bir şekilde yapılabilir. Tüylenmeyen ipleri tercih ederek çok şirin görünen oyuncaklar yapabilirsiniz.

Amigurumi Kaplumbağa Oyuncak Modelleri

Amigurumi kaplumbağa oyuncaklar özellikle 0 – 3 yaş arasındaki çocuklar için ideal olabilir. Özellikle emekleme döneminde bebeklerin gelişimleri açısından çok yararlıdır. Kabuğunu dilediğiniz renkte ve desende yapabilirsiniz. Amigurumi kaplumbağa oyuncak tarifi yeni başlayanlar için de ideal olacaktır. Bu oyuncak sayesinde farklı teknikleri deneyerek amigurumi yetkinliğinizi arttırabilirsiniz. Amigurumi oyuncakların yapımı çok kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Amigurumi kaplumbağaların rengini çocuğunuzun sevdiği renklerde yapabilirsiniz. Biraz daha gerçekçi görünmesi için yüz hatlarını işleme yapabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2019 Tığ Patik Modelleri başlıklı konuda; 2019 Tığ Patik Modelleri ve 2019 Tığ Patik Yapılışı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.