Aktif Moda

En Tarz Gri Saç Renkleri

En Tarz Gri Saç Renkleri

Son yıllarda klasik saç renklerinden sıkılan, radikal değişiklikler yapmak isteyen kadınlar tarafından en çok tercih edilen renklerden biri gridir. Son dönemlerde popüler olmaya başlayan gri rengi tüm dünyada ve ülkemizde oldukça popüler bir renk olmayı başarmıştır. Eğer siz de saçlarınızı gri rengine boyamak istiyorsanız ve size uygun olan tonu hala bulamadıysanız bu yazımız tam da size göre olabilir. Kendinize uygun gri tonunu bulmanız ve saçlarınızı ona göre boyatmanız için en tarz gri saç renklerini sizler için derledik. Grinin size çok yakışacağından emin olabilirsiniz. Bu saç rengini yapanlar bir daha değiştirmek istemiyor. Dikkat edin gri saç rengi sizde de bağımlılık yaratabilir.

Metalik Gri Sac Modeli - En Tarz Gri Saç Renkleri

En Tarz Gri Saç Renkleri Metalik Küllü Gri

Bu rengimiz kadınlar tarafından çok sık tercih edilen ve çok iddialı bir gridir. Grinin tonları arasında en iddialı ve en şık gösteren renklerden biri olan küllü gri rengini tercih etmek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Gri rengi diğer renkler gibi sadece beyaz tenlilere ya da sadece buğday tenlilere yakışıyor diye bir şey yok. Ten rengi fark etmeksizin hemen hemen her kadına çok yakışan metalik küllü gri rengi sizin havanızı değiştirebilir. Eğer bulunduğunuz ortamın yıldızı olmak ve bulunduğunuz ortamdaki en güzel kadın siz olmak istiyorsanız, insanların bakışlarını üzerinizde toplamak istiyorsanız  metalik küllü gri rengini mutlaka denemelisiniz.

Buz Grisi Sac - En Tarz Gri Saç Renkleri

Gri Saç Renkleri Buz Grisi

Sıradaki gri tonumuz da buz grisi. Gördüğünüz gibi beyaza diğer tonlarımızdan daha yakın olan buz grisi yine bu yıl kadınlar tarafından en çok tercih edilen renklerden biridir. Eğer gri rengini seviyorsanız ve onlarca tonu olan gri renginden size yakışacak olan tonu hala seçemediyseniz buz grisini yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Özel günlerde, arkadaş buluşmalarında her yerde insanların gözlerinin sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız ve bulunduğunuz ortamın yıldızı olmak istiyorsanız buz grisi saç rengiyle bu mümkün. Saçlarınızı bu muhteşem renge boyatmak için daha fazla zaman kaybetmeden buz grisi rengine mutlaka bir şans vermelisiniz.

Bulut Grisi Sac Modelleri - En Tarz Gri Saç Renkleri

En Tarz Gri Saç Renkleri Bulut Grisi

Yine yukarıdaki gri tonumuz gibi beyaza en yakın bir diğer renk tonu da bulut grisidir. Bu da aynı şekilde çok popüler olan, tüm dünyada ve ülkemizde kadınların sıklıkla kullandığı saç renklerinden biridir. Dünyada gri saç çok büyük bir moda furyası haline dönüşmesine rağmen ülkemizde çok az sayıda gri saçlı kadın görmekteyiz. Saçlarınızı griye boyatarak herkesten farklı olabilir ve tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Tüm bakışları üzerinize çekmek, çok güzel ve şık görünmek için kurtarıcınız ise bulut grisi saç rengi olabilir. En tarz gri saç renkleri arasında yer alan bulut grisi bu aralar çok revaçta.

Gumus Gri Sac Modelleri - En Tarz Gri Saç Renkleri

Gri Saç Renkleri Gümüş Gri

Sıradaki rengimiz sizlerin de gördüğü gibi gümüş grisi. Listemizdeki en şık ve en güzel renklerden biri olan gümüş grisine bayılacaksınız. Çok sık tercih edilmeyen ancak son derece güzel ve şık görünen bu saç rengini mutlaka denemelisiniz. Eğer saçlarınızda bir değişikliğe gitmek istiyorsanız, aynı saç renginden sıkıldıysanız ve radikal bir karar almak istiyorsanız gri sizin renginiz olabilir. Gri saç rengi kendi içinde pek çok farklı tona ayrılıyor ve bu da karar vermenizi zorlaştırabiliyor. Sizler için bu yüzden en tarz gri saç renklerini tek bir yazıda buluşturduk ve bu maddedeki rengimiz gümüş griydi. Kesinlikle bu saç rengini kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2021 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.