Aktif Moda

2020 Gelin Başı Modelleri

30.01.2020
1.158
2020 Gelin Başı Modelleri

Gelin adayları hayatının en güzel anında en güzel olmak isterler. Saç da bu konuda en önemli noktadır. Her gelin saçlarının istediği gibi yapılma konusunda biraz zorluk çeker. Ama 2020 Gelin Başı Modelleri kolay ve şık modelleri bünyesinde barındırdığı için gecenin en şık kadını olmak çok kolay olacaktır.

Gelin başı modellerinde birbirinden farklı modeller karşımıza çıkmaktadır. Bunun için önemli iki nokta vardır: ten ve saç rengi. Bu ikisinin uyumu şık görünmek için oldukça önemlidir. Ten ve saç rengi uyumlu olduktan sonra gerisi kolay denebilir. 2020 Gelin Başı Modelleri bu önemli noktayı da dikkate alıyor.

2020 Gelin Başı Modelleri

Sarı tonlarında saç rengi olan ve açık tenli hanımlara daha çok bukleli veya örgülü topuzlar önerilir. Çünkü bu tarz modeller açık tonlardaki saçlarda kendisini daha çok gösterir. Bu şekilde duvak ve gelinlikle tamamlanan saçlar gayet şık bir görünüme ulaşır.

Esmer tenli ve koyu tonlarda saç rengine sahip hanımlara ise daha çok inci detaylı ve parlak taç detaylı saç modeller önerilir. Bu sayede parlaklık ve inciler koyu saç rengini aydınlatarak şık bir görüntü elde etmede yardımcı olur. Dağınık topuzlar da yine koyu tonlarda saç rengine sahip hanımlar tarafından tercih edilecek modellerdendir. Dağınık topuza aralarda bukleler katarak farklı bir hava da yaratabilirsiniz.

Kızıl saçlı hanımların saç renkleri zaten canlı ve dikkat çekici olduğundan gelin başı olarak yine sade modeller seçmeleri önerilir. Bu şekilde duvak ve gelinlikle uyum sağlanarak şıklık tamamlanmış olur.

Düğün günü için doğru gelin başı modelini bulabilmek için evlendiğiniz mevsim de büyük önem taşır. Saçlarınız evlendiğiniz mevsime uygun olmalıdır. Bu şekilde şıklığı yakalamanız çok kolay olacaktır. Bu sezonda özellikle çiçek detaylı aksesuarlar ön planda olacak. Örgü topuz modelleri ise her zamanki gibi bu sezon da tercih edilecek modeller arasında olacak.

Elbise tarzında bir gelinlik kullanılacaksa saçın biraz yukarıdan veya üstten toplanması tavsiye edilir. Bu şekilde duvak ve saç ön plana çıkacak ve sade şıklık ön plana çıkacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof