Göbek Dövme Modelleri

Göbek Dövme Modelleri

Dövme yaptırmak son dönemlerde oldukça popüler. Son dönemlerde göbeğe dövme yaptırmak oldukça popüler oldu. Göbek dövme modelleri erkek kadın fark etmeksizin herkese çok yakışıyor. Göbek vücudumuzun hassas noktalarından olduğu için dövme tasarımına dikkatli bir şekilde karar vermelisiniz. Yanlış seçimler ilerde sizi pişman edebilir. Yaptırmak istediğiniz dövme modelini dövme sanatçınıza gösterip onun fikrini alabilirsiniz. Bazı dövme modelleri belli bölgelere çok yakışırken belli bölgelere hiç yakışmaz. Ömür boyu taşımak istediğiniz bir şey seçmelisiniz.

Yazı Göbek Dövme Modelleri

Göbek vücudun en ilgi çeken bölgelerinden birisidir. Göbeğinize simetrik ya da asimetrik desenlerden oluşan dövme modeli yaptırabilirsiniz. Böylece son derece sanatsal bir dövmeye sahip olursunuz. Son dönemlerde asimetrik dövme moda olmuşken bunu göbeğinizde deneyebilirsiniz. Göbek dövme modelleri arasında tercih edilen modellerden birisi de yazılı dövmeler. Sevdiğiniz bir sözü göbeğinize işleyebilirsiniz. Bayanlar crop top bluzlar tercih ederek dövmelerini kolaylıkla sergileyebilirler. El yazısı fontu ile yazdırdığınız dövmenize çeşitli çiçek desenlerini de ekleyebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize kalmış.

Göbek Dövmeleri

Göbek Dövme Modelleri

Eğer evcil hayvanınız varsa onunla ilgili bir şeyi de vücudunuza kazıyabilirsiniz. Örneğin kedinizin patisi göbeğinizde oldukça şık duracaktır. Ya da köpeğinizi tamamen vücudunuza işleyebilirsiniz. Göbek dövmelerinde kelebek çok tercih edilen modellerden birisidir. Detaylı ve büyük bir kelebek dövmesi özellikle bayanlarda çok şık durmaktadır. Bunun yanı sıra geleneksel örüntüye sahip olan simetrik modeller de bayanlarda oldukça şık ve zarif durmaktadır. Eğer biraz daha seksi modeller tercih etmek istiyorsanız göğüs altına uzanan modelleri de tercih edebilirsiniz. Oldukça seksi duran bu model partnerinizin ilgisini çekebilir.

Göbek Dövme Modelleri

Erkekler genellikle göbeklerine komik ve eğlenceli dövmeler yaptırmayı tercih ediyorlar. Eğlenceli bir dövme yaptırmak istiyorsanız göbeğiniz buna çok uygun. Göbeğinize dövme yaptırdıysanız o bölgeyi temiz tutmalısınız. Dövmeden 8 saat geçtikten sonra anti-bakteriyel sabun ile o bölgeyi yıkayıp krem ile bakımını yapmalısınız. Dövme açık yara olduğu için iyileşme süreci açık bıraktığınız sürece gerçekleşecektir. Bu nedenle sargıyı süresi dolduğunda çıkarmanız gerekiyor. Dövmenin iyileşme süreci bir yaranın iyileşmesine benzer.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Culotte Pantolon Modelleri başlıklı konuda; culotte pantolon, culotte pantolon kombinleri ve Culotte Pantolon Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.