Aktif Moda

Abiye Saç Modelleri

29.11.2015
1.210
Abiye Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri

Şık ve güzel görünmek her kadının hakkı! Özellikle özel gün ve gecelerde itina ile seçtiğiniz gece elbisesi modelleri ve bu elbiseye özel ayakkabılar derken her şey ile kusursuz olmaya çalışırız. Ancak bu kusursuzluğun tamamlayıcı olan ve aslında en önemli noktalardan biriside tabi ki saçlarınız dır. Birçok bayan saç modeli olmasına karşın bu özel gecede en güzel görünüm kazanabilmek için tercih edeceğiniz,

Abiye saç modeli tam anlamıyla isteklerinizi karşılayacak modellerden oluşuyor. Bu saç modelleri içerisinde abiye topuz modellerinin en trend olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle topuz saç modellerinde ki avantajlar şık görünüm kazandırdığı kadar bayanlar içinde rahatlık açısından en güzel modeldir.

Abiye Topuzu

Abiye Topuzu

Abiye topuzu nasıl yapılır ?

Abiye topuzu yapılışının aslında diğer topuz modellerinin yapılışı arasında hiç fark yok diyebiliriz. Aşağıda abiye topuzunun nasıl yapılacağına dair görseller sunduk. Gelin hep birlikte abiye topuzu nasıl yapılır ayrıntısını inceleyelim.

Abiye Topuzu Yapılışı

Abiye Topuzu Yapılışı

Yukarıda gördüğünüz ilk şekilde abiye topuzu yapmanın ilk adımı olarak saçlarınızı düzleyerek ayırıyoruz. ve üst kısımı toplarayak sabit tutmak için büyük toka ile tutturuyoruz.

Abiye Topuzu Yapımı

Abiye Topuzu Yapımı

Sabitlediğiniz tokanın hemen altında yuvarlak olarak topuzu oluşturarak sabitleyin aşağıda gördüğünüz adımları gerçekltirin.

Abiye topuzu nasıl yapılır

Abiye topuzu nasıl yapılır

Son olarak topuzun dışında kalan saçları at kuyruğu haline getirerek etrafına soldan sağa doğru sarıyoruz. Ve artık abiye topuzu yapılışı bitmiş oldu. Abiye topuzunun yapımı konusunda görsellerini derlediğimiz freckled-fox sitesine teşekkür ederiz.

Abiye Saç Modelleri

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Kusursuz Makyaj İçin Makyaj Bazları başlıklı konuda; kusursuz makyaj ve makyaj bazları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof