Aktif Moda

Yeni Örgü Boyunluk Modelleri

26.01.2015
6.299
Yeni Örgü Boyunluk Modelleri

Örgü Boyunluk Modelleri

Kış mevsimi kapımızı çaldığı zaman hanımların örgü işleri çok fazla olmaya başlar. Gerek evinde hobi olarak yapan, gerek ticaretini yapan bayanların kış mevsiminde ki yaptığı örgü modelleri o kadar çok ki bunlardan biriside örgü boyunluklardır. Modelini yapacağınız örgü boyunlukları ister kendiniz kullanın, ister arkadaşlarınıza hediye edin ama gerçekten çok sıcak tutuyor.

Geçen senelerde örgü işlerini kullanmaya karşı bayanların bir anti patisi vardı ancak son zamanlar da görüyoruz ki neredeyse moda haline geldi. Bugün bütün mağazalardan kolay bir şekilde tedarik edebileceğiniz örgü boyunluk modelleri fiyat olarak ta çok fazla değil.

Sevgililer günün yaklaştığı şu günlerde sizlerde eşinize örgü boyunluk hediye edebilirsiniz. Ayrıca bu örgü boyunluk erkek içinde kullanımı ideal olan bir parçadır. Bu sebep eşinize, oğlunuza, erkek kardeşinize gönül ferahlığı ile hediye edip, sevindirebilirsiniz. örgü erkek boyunluk yapılışı 2 çeşit olarak hem spor hemde klasik giyim tarzı olan erkekler için kullanımı oldukça şık ve modadır.

Bu sebeple biz de sizler için birbirinden güzel örgü boyunluk örneklerini bir araya getirdik. Zet.com sitesinden görsellerini aldığımız örgü boyunlukları online olarak 20,00₺ ile 40,00₺ arasında cüzi rakamlara örgü boyunluk satın alabilirsiniz. Ayrıca resim galerisinin altında örgü boyunluk yapımı hakkında 24 dakikalık Derya Baykal’ın anlatımı ile öğrenebilirsiniz.

Örgü Boyunluk Modelleri

Örgü Boyunluk Yapılışı hakında aşağıdaki video yu izleyebilirsiniz.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Çilek İğne Oyası Modelleri başlıklı konuda; çilek iğne oyası, çilek iğne oyası modelleri ve çilek iğne oyası örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof