Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa Saç Modelleri Kadın

Kısa saç modelleri kadınlar için yaz aylarının vazgeçilmezidir. Yazın sıcağında rahatlamak için genellikle kısa saç modelleri ilk tercih olur. Ayrıca saç problemi yaşayan kişiler veya saçlarından sıkılıp değişik yeni tarz oluşturmak isteyen kadınlarda tabi ki tercih ederler.

Tabi ki dikkat edilmesi gereken önemli bir konu varsa oda kısa saçın yüz hatları daha küçük kişilere kuşkusuz yakıştığıdır. Dolgun bir yüz hattına sahipseniz açıkçası kısa saç modeli tercih etmenizi pek önermiyoruz. Çünkü yanaklarınızda ki fazlalıklar olmak üzere ense kısmında ki kalınlık çok daha fazla ön plana çıkacak ve bu da size hiç hoş olmayan bir görünüm katacaktır. Yüz hattı olarak küçük bir yüze sahipseniz tabi ki tercih etmeniz gereken saç modeli kesinlikle kısa saçtır. Günlük görünüm de kısa saçlara sahip olmak istiyorsanız tercihinizi model belirlerken ön kısımları biraz daha uzun saçınızın arka kısımlarını biraz daha kısa olacak şekilde tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Saç yapısı olarak ince telli bir saçınız varsa kesinlikle daha kısa saç modelleri üzerine yoğunlaşmanız gerekmektedir. Mesala küt saç modelleri kısa saç modelleri içerisinde ki ilk tercih edeceğiniz saç tipi olabilir. Ayrıca kısa saç modeli seçerken kesinlikle kendinize yakışacak bir model tercih etmelisiniz. Mesala yapı olarak uzun boyunlu bir yapıya sahipseniz kısa saç size çok yakışacaktır. Şayet kısa bir boyun yapısına sahipseniz küt kesim modelleri tam size göre olacaktır. Hatta küt kesim yaparsanız kendinize görünüm olarak daha uzun boylu bir hava katacaksınız. Şu anda bu konuyu incelediğinize göre muhtemelen saç tipinizde değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz. Bu değişikliği yapmadan önce Kısa saç modelleri resimli olarak çok hoşunuza gitse de önerilerimizi dikkatle okuyup yüz tipine en uygun saç modelini doğru bir şekilde belirlemelisiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak ve fikir vermek adına sizler için derlediğimiz 2015 kısa saç modellerine aşağıdaki resim galerisini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kısa Saç Modelleri

Konu İçeriği :

  • Kısa saç modelleri
  • 2015 kısa saç modelleri
  • Kısa saç modelleri kadın
  • Kısa saç modeli

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Dalgalı Saç Modelleri başlıklı konuda; dalgalı saç, Dalgalı Saç Modelleri ve Dalgalı Saç Modelleri ve Yapılışları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.