Aktif Moda

Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri

14.01.2015
7.057
Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri

Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri

Çok eski yıllardan beri günümüze kadar gelenek olarak gelen dantel tepsi örtüsü hala modasını korumaktadır. Misafirlerinize güzel sunumlar yapmak, çay saatlerinizi daha özel kılmak ve tepsilerinizi güzelleştirmek adına tepsi örtüleri kullanırız. Ayrıca bu dantel modelleri her genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardan bir parçadır.

Bu tasarımlar nakış, dantel, boncuklu ve boyama gibi birçok seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Gümüş tepsileriniz de kullanabileceğiniz bu dantel tepsi örtüsü modelleri size ve misafirlerinize adeta görsel bir şölen verip hayatınıza renk katmaktadır. Bizler de be sebeple sizler için her evin olmazsa olmazı olan dantel tepsi örtüsü örneklerini bir araya topladık.

Sizde evinizde kullanmak için, sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye etmek için ve genç kızınız varsa çeyizini tamamlamak için sizler için derlediğimiz birbirinden güzel tepsi örtüsü modellerine aşağıdaki görsel galeriden ulaşabilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Dantel Tepsi Örtüsü Modelleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Örgü Bebek Battaniye Modelleri başlıklı konuda; örgü bebek battaniye ve örgü bebek battaniye modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof